Sākums Atslēgvārdi Apple

Atslēgvārds: Apple

Apple un Disney akciju cenas pārsvarā pieaug

Akciju cenas pasaulē ceturtdien, 4.februārī, pārsvarā pieauga, ko sekmēja cerības uz ASV ekonomikas stimulu paketi, Covid-19 vakcīnu izplatīšana un optimistiskas ziņas par Itālijas valdības...

Valdot optimismam par Baidena prezidentūras sākumu, sasniegts rekords Volstrītā

Pasaules akciju cenas ceturtdien, 21.janvārī, mainījās dažādos virzienos, Eiropā krītoties pēc Eiropas Centrālās bankas (ECB) vadītājas Kristīnas Lagardas (Christine Lagarde) brīdinājuma par Covid-19 radīto...

Akciju cenas pieaug jaunā iPhone izlaides gaidās

Jauna iPhone gaidās kompānijas Apple akcijas cena pieauga par vairāk nekā 6,4%, un Volstrītas indekss Nasdaq Composite palielinājās par 2,6%.

Eiropas Komisija zaudē tiesā par Apple 13 miljardu eiro nodokļu parādu

ES Vispārējā tiesa ir atcēlusi Eiropas Komisijas lēmumu pret Apple, ar ko amerikāņu datortehnoloģiju uzņēmumam tika uzdots samaksāt tā ES mītnes valstij Īrijai 13 miljardus eiro nesamaksātu nodokļu.

Google un Apple izveido tālruņa programmu brīdināšanai par koronavīrusa klātbūtni

ASV datortehnoloģiju lieluzņēmumi Apple un Google nākuši klajā ar programmatūru, ko var izmantot, lai izveidotu lietojumprogrammas viedtālruņiem, ar kurām konstatēt, ka viedtālruņa lietotājs ir bijis kopā ar kādu citu, kam pēcāk apstiprināta inficēšanās ar COVID-19.

ASV firmām Apple un Broadcom piespriež 1,1 miljarda dolāru naudassodu

Tiesa ASV likusi amerikāņu datortehnoloģiju lieluzņēmumiem Apple un Broadcom maksāt naudassodu kopumā 1,1 miljarda ASV dolāru apmērā par izdarītiem patentu pārkāpumiem, vēsta Bloomberg.

Apple, Tesla iesūdzēti tiesā par kobalta ieguves nāves gadījumiem Kongo

Apple, Google, Tesla, Microsoft iesūdzēti tiesā, jo kobalta raktuvju strādnieki Kongo Demokrātiskajā Republikā vēlas kompensācijas par nepilngadīgu raktuvju strādnieku nāves un traumu gadījumiem.

Apple ar Krimas karti izpilda Krievijas prasības, uzzīmē robežu ar Ukrainu

Datortehnoloģiju uzņēmums Apple pakļāvies Maskavas prasībām un viedtālruņa iPhone lietotājiem Krievijā, kad tie lieto kartes pakalpojumu, rāda nelikumīgi anektēto Krimu kā Krievijas daļu.

Ziņas