Sākums Atslēgvārdi Apspiešana

Atslēgvārds: apspiešana

Riekstiņš: Opozīcija Krievijā ir novājināta līdz nebijušam līmenim

Opozīcija Krievijā patlaban ir novājināta līdz nebijušam līmenim, un valsts varai diezgan veiksmīgi izdevies dabūt neapmierinātos prom no ielām, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes...

Valdība nosaka ierobežojumus aviosatiksmē ar Baltkrieviju

Valdība otrdienas, 25.maija, vakarā noteica ierobežojumus Baltkrievijā reģistrētiem aviopārvadātājiem izsniegt lidojumu atļaujas un līdz ar to ielidot Latvijas gaisa telpā un izmantot Latvijas lidostas,...

Baltkrievijas opozicionāre Tihanovska Vācijā tiekas ar Angelu Merkeli

Baltkrievijas opozīcijas līdere Svetlana Tihanovska Berlīnē tikusies ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli un paudusi cerību, ka Vācija atbalstīs Baltkrievijas pilsonisko sabiedrību un neatkarīgus medijus.

Minskā policija pret protestētājiem lieto ūdenslielgabalu; turpina aizturēšanas

Minskā aizvadīts iknedēļas masu protesta gājiens ar vairāku desmitu tūkstošu baltkrievu piedalīšanos. Šoreiz gājiens bijis veltīts prasībai atbrīvot politieslodzītos. Policija pret gājiena dalībniekiem raidījusi ūdenslielgabala šaltis un aizturējusi daļu sanākušo.

ES beidzot vienojas par Baltkrievijas amatpersonu sankcijām

ES dalībvalstu vadītāji ir vienojušies par sankciju ieviešanu pret aptuveni 40 personām Baltkrievijā saistībā ar krāpnieciskām darbībām prezidenta vēlēšanās un tām sekojušo protesta akciju brutālu apspiešanu.

Saeima paziņo: Lukašenko nav leģitīms Baltkrievijas prezidents

Saeima ceturtdien, 1.oktobrī, pieņēmusi paziņojumu par Baltkrievijas prezidenta mandāta leģitimitāti, kurā neatzīst Aleksandru Lukašenko par leģitīmu Baltkrievijas prezidentu.

Tihanovska sāk veidot Baltkrievijas trimdas kabinetu

Svetlana Tihanovska, kuras atbalstītāji viņu uzskata par Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu uzvarētāju, uzturoties trimdā Lietuvā, ir sākusi nosaukt savus padomdevējus dažādās jomās, lai censtos risināt Baltkrievijā samilzušas ekonomikas un cilvēktiesību problēmas.

Ziņas