Sākums Atslēgvārdi Apvienošana

Atslēgvārds: apvienošana

BNN nedēļas apkopojums: Komunisti Saeimā. Vēlēšanas Krievijā. Nauda vēža ārstēšanai

Šī nedēļa iezīmējusies ar vairāku nozīmīgu lēmumu pieņemšanu Saeimā. Vai tieši otrādi — nepieņemšanu. Parlamentā tika virzīti likuma grozījumi, kas liegtu Aivaram Lembergam ierasties...

Galīgais lasījums. FKTK pievienos Latvijas Bankai

Saeima ceturtdien, 23.septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja jauno Latvijas Bankas likumu, kā arī pavadošo likuma grozījumu paketi, kas paredz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK)...

Pavļuts: Koalīcija vienojusies valdībā skatīt likumprojektu par Latvijas Bankas un FKTK apvienošanu

Koalīcija vienprātīgi vienojusies virzīt uz izskatīšanu valdības sēdē likumprojektu par Latvijas Bankas (LB) un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apvienošanu, pirmdien, 14.decembrī, pēc...

BNN nedēļas apkopojums: Jaunie priekšnieki. Cīņa ar otro vilni. Iestāžu optimizācija

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Amats, COVID-19, Optimizācija, Netaisnība, Amats 2, Metodes un Dzīves kvalitāte.

Nākamgad Latvijas Institūtu pievienos LIAA

Rožkalns stāstīja, ka Ārlietu ministrija nāca klajā ar priekšlikumu apvienot abas institūcijas, lai stiprinātu vienota valsts tēla ieviešanu.

Purgaile: FKTK pievienojot Latvijas Bankai, darbu varētu zaudēt apmēram 30 cilvēku

Pēc viņas teiktā, analizējot iespējamo FKTK pievienošanu Latvijas Bankai, secināts, lai gan riski pastāv, ieguvumu no šāda lēmuma būtu vairāk. «Šī apvienošanās ir jēgpilna un riski ir vadāmi.»

Valdība konceptuāli atbalsta FKTK pievienošanu Latvijas Bankai

Pēc Finanšu ministrijā skaidrotā, ieguvumu un risku analīze apstiprina, ka FKTK pievienošana Latvijas Bankai ir jēgpilna, jo tās rezultātā veidojas sabiedriskais ieguvums.

NEPLP atļauj no marta LNT un Kanālu 2 nomainīt ar TV3 Life un TV3 Mini

NEPLP pēc mediju grupas TV3 Group pieteikuma anulējusi TV kanālu LNT un Kanāls 2 licences, tā vietā izsniedzot licences jauniem kanāliem TV3 Life un TV3 Mini.

Ziņas