Sākums Atslēgvārdi ārkārtējā situācija

Atslēgvārds: ārkārtējā situācija

ASV izvirzās vadībā ar pasaulē lielāko COVID-19 inficēto skaitu

ASV ir reģistrēts pasaulē lielākais apstiprināto COVID-19 gadījumu skaits, vīrusa uzliesmojumam apsteidzot Ķīnas oficiālos datus. Ziemeļamerikas valstī ir apstiprināti vairāk nekā 85 000 saslimšanas gadījumu, ziņo amerikāņu ziņu aģentūra AP.

Somijā gatavojas norobežot Helsinku reģionu no pārējās valsts

Lai Somijā iegrožotu COVID-19 uzliesmojumu, tās valdība gatavojas no piektdienas, 27.marta, norobežot Ūsimā reģionu, kas ieskauj galvaspilsētu Helsinkus un kur apstiprināti visvairāk inficēšanās gadījumi ar COVID-19, ziņo Somijas sabiedriskais medijs YLE.

Igaunijas pansionātā konstatē saslimšanas gadījumus ar COVID-19

Igaunijā, pansionātā Sāremā salā apstiprināti divi saslimšanas gadījumi ar COVID-19. Pacienti ir pārvesti uz slimnīcu. Vīrusa infekcijas gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 538, ziņo Igaunijas Veselības pārvalde.

Lietuva paildzina karantīnas periodu līdz 13.aprīlim

Lietuvas valdība ir nolēmusi paildzināt valstī noteikto karantīnu līdz 13.aprīlim, kā arī ieteikt iedzīvotājiem ārpus telpām nēsāt elpceļu maskas un liegt pulcēties grupās lielākās par diviem cilvēkiem, teikts valdības oficiālajā paziņojumā.

Kultūra tiešsaistē. Ko piedāvā skatīties LNKC?

LNKC piedalās Kultūras ministrijas informatīvajā kampaņā #Ēkultūra un aicina iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā virtuāli atskatīties uz pēdējo gadu kopīgo veikumu amatiermākslas jomā, kā arī gūt jaunas zināšanas.

Valstis, kas ir noteikušas ieceļošanas ierobežojumus

Ārlietu ministrija ir apkopojusi valstis, kas noteikušas ieceļošanas ierobežojumus. Aktuālā informācija var mainīties, tāpēc ministrija aicina sekot līdzi jaunumiem.

Pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi

Tāpat ir aizliegta personu pārvietošanās caur sauszemes robežšķērsošanas vietām uz Eiropas Savienības ārējās robežas, tas ir, uz Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas.

Ziņas