Sākums Atslēgvārdi ārstu algas

Atslēgvārds: ārstu algas

Piešķir papildu 3,66 miljonus eiro mediķu virsstundu apmaksai

Lai apmaksātu mediķu un citu darbinieku virsstundu darbu, kas saistīti ar Covid-19 jautājumu risināšanu un seku novēršanu, Ministru kabinets otrdien, 18.maijā, no valsts budžeta...

VK: Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atlīdzības sistēma nav taisnīga

Revīzijā atklātais ļauj secināt, ka Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atlīdzības sistēma nav taisnīga, tās darba samaksas noteikšanas principi nav saprotami un caurskatāmi.

Keris: Premjeram būtu jāvērtē Viņķeles atbilstība amatam

Šoreiz Keris kritizēja Viņķeles teikto, ka nākamā gada budžetā papildu līdzekļi tiks mediķiem, bet ne pacientiem, tāpēc viņa mēģināšot ar mediķiem sarunāt, lai daļu papildu iegūtā finansējuma novirza arī pacientu vajadzībām.

LVSADA iebilst jaunajai kārtībai, kādā plānots aprēķināt ārstu algas

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) padome 15.septembrī vienbalsīgi nolēmusi neatbalstīt Veselības ministrijas sagatavotās jaunās ārstniecības personu darba samaksas kārtības ieviešanu, ziņo...

Nākamā gada budžetā iezīmēti 338,6 miljoni, tostarp mediķu un pedagogu algu celšanai

FM apkopotā informācija liecina, ka mediķu atalgojuma celšanai par 20% nākamā gada budžetā paredzēti 183 miljoni eiro. Tikpat liels finansējums paredzēts arī turpmākajos gados.

Tiesībsargs: Nav pieņemams mediķu atalgojuma reformai noteiktais termiņš

Veselības ministrija piedāvā lēzeni celt ārstu atalgojumu, ikgadēji to palielinot par 11,5%, līdz 2027.gadā tas sasniegs 3 833 eiro tagadējo 2 003 eiro vietā.

VM piedāvā ārstu atalgojumu pakāpeniski palielināt līdz 3 833 eiro

Veselības ministrija piedāvā lēzeni palielināt ārstu atalgojumu, ikgadēji to palielinot par 11,5% gadā, līdz 2027.gadā tas sasniegs 3 833 eiro tagadējo 2 003 eiro vietā.

Ziņas