Sākums Atslēgvārdi Asins nodošana

Atslēgvārds: asins nodošana

Ziedo asinis un tiec pie bezmaksas kafijas. Šobrīd īpaši gaida divas asinsgrupas

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un degvielas tirgotājs Virši uzsākuši ilgtermiņa sadarbību ar kopīgu mērķi – palīdzēt glābt līdzcilvēku dzīvības, sekmējot asins krājuma papildināšanu, informē...

VADC aicina ziedot 0 rēzus negatīvo asinsgrupu donorus

Asinis iespējams ziedot VADC Sēlpils ielā 9, Donoru pieņemšanas vietā Merķeļa ielā 11 un Gaiļezers, Hipokrāta ielā 2, Asins sagatavošanas nodaļās visā Latvijā, kā arī VADC izbraukumos.

Atvaļinājumā atrodi laiku ziedot asinis. VADC jūlijā dosies 41 izbraukumā

Lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte. Laika taupīšanas nolūkos donora pieteikumu un anketu iespējams aizpildīt jau iepriekš – elektroniskā formātā.

Arī šajā laikā nepieciešams ziedot asinis

VADC izbraukumi plānoti Ilūkstē, Vecumniekos, Cēsīs, Kalsnavā, Skrīveros, Jēkabpilī, Jaunpiebalgā, Cesvainē, Ādažos, Druvā, Sventē, Apē, Salaspilī, Valkā, Madonā, Kuldīgā, Preiļos, Tukumā, Dobelē. 

VADC lūdz visu asinsgrupu donoru palīdzību

Pēdējās dienās ārstniecības iestāžu pieprasījums pēc asins komponentiem ir pieaudzis sasniedzot apjomu, kāds bija pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, savukārt donoru skaits ir sarucis uz pusi.

Izglāb dzīvību – nodod asinis! VADC janvārī dosies 50 izbraukumos

Janvārī Valsts asinsdonoru centrs dodas 50 izbraukumos – 19 ar specializēto autobusu un 31 izbraukumos telpās, no kuriem 12 būs slēgtie, bet 13 notiks Latgales reģionā.

VADC svētku laikā aicina izdarīt labu darbu – ziedot asinis

VADC aicina iedzīvotājus decembrī un janvārī atvēlēt laiku asins ziedošanai, lai slimnīcām Ziemassvētku brīvdienu laikā un Jaunajā gadā būtu varētu nodrošināt asins komponentes.

Ziņas