Sākums Atslēgvārdi AST

Atslēgvārds: AST

AST: Jūlijā elektrības cena gada griezumā kāpusi par 2,8 reizēm

Latvijā elektroenerģijas cena šogad jūlijā bija 88,32 eiro par megavatstundu (MWh), kas, salīdzinot ar attiecīgo periodu gadu iepriekš, ir 2,8 reizes vairāk, informē Latvijas...

Meklē AST valdes priekšsēdētāju un valdes locekli

Neatkarīga elektroenerģijas pārvades sistēmas operatora AS Augstsprieguma tīkls (AST) padome pieņēmusi lēmumu izsludināt konkursu uz divām amata pozīcijām – valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa...

SPRK apstiprina AST plānu desmit gadu laikā ieguldīt 405 miljonus attīstībā

Finanšu ieguldījumi tiek plānoti ar mērķi, lai ilgtermiņā pēc iespējas samazinātos iekārtu skaits, kuras pārsniedz kritisko vecumu vai tuvojas tam.

Brīdina par elektroapgādes jaudu deficīta risku turpmākajos gados

Elektroapgādes un balansēšanas jaudu trūkums kļūs izteiktāks pēc plānotās Baltijas elektroenerģijas sistēmas atvienošanās no Krievijas apvienotās elektroenerģijas sistēmas 2025.gadā.

Turpina pieaugt elektroenerģijas imports no ES, mazinās no trešajām valstīm

Daugavas hidroelektrostacijās saražotās elektroenerģijas apjoms salīdzinājumā ar jūniju samazinājies par 31%, bet, salīdzinot ar pērnā gada jūliju, palielinājies par 78%.

Krītas elektroenerģijas ražošana un patēriņš; cenas jau trešo mēnesi vēsturiski zemākās

Elektroenerģijas ražošanas apjoma samazināšanās vērojama visos ģenerācijas veidos, izņemot saules elektrostacijas, kuru saražotais apjoms audzis par 72% attiecībā pret martu, tomēr kopējais šo energoavotu devums ir salīdzinoši nebūtisks – tikai 269 MWh.

Ziņas