Sākums Atslēgvārdi Astravjeca

Atslēgvārds: Astravjeca

Lietuvas Skvernelis gandarīts par Latvijas paziņojumu Baltkrievijas AES lietā

Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis pateicies Latvijas ministru prezidentam Krišjānim Kariņam par apņemšanos attiekties no elektroenerģijas tirdzniecības ar Baltkrieviju, ja tā iedarbinās Astravjecas atomelektrostaciju.

Nedēļa Lietuvā: Veselības ministru atsauc no atvaļinājuma, valsts domā pirkt banku, plānota aviopasažieru reģistrācija

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija veselības ministra Aurēlja Verīgas atsaukums no atvaļinājuma saistībā ar korupcijas skandālu, prezidenta atbalsts 13.janvāra piemiņas brīvdienas ieviešanai un Polijas-Lietuvas gāzes starpsavienojuma izbūve zem Lietuvas garākās upes.

Nedēļa Lietuvā: Masveida analīzes, valsts attīstības bankas iecere, AES pikets pie Latvijas vēstniecības

Lietuvā aizvadītās nedēļas svarīgākie notikumi ziņās bija valdošās partijas priekšlikums izveidot valsts attīstības banku, veselības resora iecere veikt liela apjoma iedzīvotāju analīzes par jaunā koronavīrusa antivielām un Seima deputātu pikets pie Latvijas vēstniecības Viļņā saistībā ar Latvijas atvērtību elektroenerģijas iegādei no pretrunīgi vērtētās Baltkrievijas Astravjecas atomelektrostacijas.

Nedēļa Lietuvā: Valdība «stūrē» atpakaļ no ierobežojumiem; katram pensionāram 200 eiro; atceļ Misiju Sibīrija

Lietuvā aizvadītās nedēļas galvenie notikumi ziņās bija karantīnas ierobežojumu mīkstināšana, Seima lēmums piešķirt pensionāriem un bezdarbniekiem 200 eiro maksājumu, kā arī ikgadējās vēstures ekspedīcijas Misija Sibīrija atcelšana.

Ziņas