Sākums Atslēgvārdi Astravjecas AES

Atslēgvārds: Astravjecas AES

SPRK vēlreiz vērtēs, vai Augstsprieguma tīkls no Krievijas neimportē Baltkrievijā ražotu elektrību

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) atkārtoti vērtēs, vai pārvades sistēmas operators AS Augstsprieguma tīkls no Krievijas neimportē Baltkrievijā saražotu elektroenerģiju, informē SPRK padomes loceklis...

Nedēļa Lietuvā: Ignitis Grupė ieguldīs atjaunojamā enerģijā, Lietuva pievienojas Trīs jūru fondam

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija valdības pārdomāšana par karantīnas uzņēmējdarbības ierobežojumu mīkstināšanu, valsts energononcerna Ignitis Grupė iecere ieguldīt 193 miljonus eiro atjaunojamās...

Baltkrievu organizācija vēsta par incidentu Astravjecas AES

Baltkrievijas pirmajā kodolspēkstacijā, Astravjecas atomelektrostacijā (AES), kuras ekspluatācija sākta šoruden, ir noticis otrais tehniskas dabas incidents, pavēstījusi baltkrievu vides aizsardzības organizācija Ekodom, kā tās pausto citē Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Nedēļa Lietuvā: Polijas prezidenta vizīte, nākamā valdība, ES samazina naudassodu

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija Polijas prezidenta Andžeja Dudas vizīte, Lietuvas nākamās valdības sastāva paziņošana un ES Vispārējās tiesas lēmums samazināt naudassodu dzelzceļa uzņēmumam Lietuvos Geležinkeliai par Mažeiķu-Reņģes sliežu ceļa nojaukšanu.

BNN nedēļas apkopojums: «Viltotais» prezidents. Deputātu algas. Ierobežojumi Baltijā

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Bērni, Ārzemes, Baltkrievija, Sliktie respiratori, Aizliegtā elektrība un COVID-19 Baltijā.

Nedēļa Lietuvā: Visa valsts karantīnā, apturēta elektrības tirdzniecība ar Baltkrieviju, koalīcija vienojas

Aizvadītajā nedēļā zīmīgākie notikumi Lietuvā bija atkārtota karantīnas ieviešana saistībā ar strauju COVID-19 izplatību, elektroenerģijas tirdzniecības pārtraukšana ar Baltkrieviju un vienošanās panākšana par jaunas valdības koalīcijas izveidi.

Valdība lemj aizliegt Latvijā nonākt Astravjecas AES saražotajai elektrībai

Krievijai būs jāapliecina, ka no tās importētā elektroenerģija Latvijā ir saražota Krievijā, tādējādi aizliedzot Latvijā nonākt Baltkrievijas Astravjecas atomelektrostacijā saražotajai elektrībai.

Viļņā sāk dalīt kālija jodīda tabletes, uzmanoties no Astravjecas AES

Viļņas iedzīvotājiem sākts dalīt bezmaksas kālija jodīda tabletes, lai tos pasargātu no radioaktīvā joda iedarbības, ko, Lietuvas iestāžu skatījumā, varētu radīt iespējama avārija Baltkrievijas jaunajā Astravjecas atomelektrostacijā.

Ziņas