Sākums Atslēgvārdi Astravjecas AES

Atslēgvārds: Astravjecas AES

Valdība lemj aizliegt Latvijā nonākt Astravjecas AES saražotajai elektrībai

Krievijai būs jāapliecina, ka no tās importētā elektroenerģija Latvijā ir saražota Krievijā, tādējādi aizliedzot Latvijā nonākt Baltkrievijas Astravjecas atomelektrostacijā saražotajai elektrībai.

Viļņā sāk dalīt kālija jodīda tabletes, uzmanoties no Astravjecas AES

Viļņas iedzīvotājiem sākts dalīt bezmaksas kālija jodīda tabletes, lai tos pasargātu no radioaktīvā joda iedarbības, ko, Lietuvas iestāžu skatījumā, varētu radīt iespējama avārija Baltkrievijas jaunajā Astravjecas atomelektrostacijā.

Baltkrievija iedarbina ķēdes reakciju Astravjecas AES

Baltkrievija ir iedarbinājusi pirmo ķēdes reakciju jaunās Astravjecas atomelektrostacijas pirmajā reaktorā, neņemot vērā Baltijas valstu brīdinājumus par atteikšanos pirkt Baltkrievijas elektroenerģiju.

Baltkrievija pārliecināta par Astravjecas AES elektrības noietu ārvalstīs

Baltkrievijas atomelektrostacijai noiets ārvalstīs atradīsies, tā pēc Baltijas paziņojuma par enerģijas boikotu, ja tiks iedarbināta Astravjecas atomelektrostacija, sacījis Baltkrievijas enerģētikas ministra vietnieks Mihails Mikhaģuks.

BNN nedēļas apkopojums: ES nederīgās sankcijas. Apsūdzības Mediņam. FIB palīdzība

Kamēr Rīgā cīnās par vēlētāju balsīm, Baltkrievijā vēlētāji cīnās par demokrātisku valsti, pieprasot Aleksandra Lukašenko atkāpšanos. Arī ES ir iestājusies par demokrātiju Baltkrievijā, solot...

Lietuvas Skvernelis gandarīts par Latvijas paziņojumu Baltkrievijas AES lietā

Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis pateicies Latvijas ministru prezidentam Krišjānim Kariņam par apņemšanos attiekties no elektroenerģijas tirdzniecības ar Baltkrieviju, ja tā iedarbinās Astravjecas atomelektrostaciju.

BNN PĒTA | Lietuvas Ignalinas AES slēgšana: Lēmums ar gadu desmitiem ilgām sekām simtiem miljonu eiro vērtībā

Visaginas pilsētas pievārtē slejas betona konstrukcija ar nosaukumu «Ignalinas Atomelektrostacija», kas tika iedarbināta 1980.gados, apturēta 2009.gadā un tiks pilnībā slēgta 2038.gadā. Ko tas prasīs un cik izmaksās?

Nedēļa Lietuvā: Pastiprina COVID-19 analīžu veikšanu, atbalsts e-balsošanai, prezidents maina padomniekus

Galvenie notikumi ziņās Lietuvā aizvadītajā nedēļā bija valdības atbalsts balsošanai internetā, COVID-19 analīžu pastiprināta veikšana vairākās valsts daļās un prezidenta lēmumi nepiedalīties sanāksmē ar Baltijas kolēģiem un nomainīt vairākus padomniekus.

Новости

VDD ar 7 personām saistītos objektos veicis izmeklēšanas darbības aizdomās par starptautisko sankciju pārkāpšanu

Valsts drošības dienests (VDD) ar septiņām personām saistītos objektos Rīgā un tās apkaimē veicis tiesas sankcionētas izmeklēšanas darbības saistībā ar aizdomām par Eiropas Savienības...

Īrijā mīkstina karantīnu, Itālijā uz svētkiem ierobežos iekšzemes ceļošanu

Īrijā pēc sešu nedēļu karantīnas tiek mīkstināti valsts mēroga epidemioloģiskie ierobežojumi, bet Itālijā pirms Ziemassvētkiem tiks ieviests aizliegums pārvietoties no reģiona uz reģionu.

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!