Sākums Atslēgvārdi ASV-Ķīnas tirdzniecības karš

Atslēgvārds: ASV-Ķīnas tirdzniecības karš

Tirdzniecības saspīlējums starp ASV un Ķīnu atslābst – juaņas vērtība pret dolāru pieaug

Pasaules akciju tirgos otrdien, 14.janvārī, akciju cenas mainījušās dažādos virzienos, bet Ķīnas juaņas vērtība pret ASV dolāru pieauga pēc tirdzniecības saspīl­ējuma atslābuma starp ASV un Ķīnu.

Volstrītas indeksi pieaug līdz jauniem rekordiem, mazinoties bažām par Irānu

ASV un Eiropas biržu indeksi pieauguši un Volstrītā sasniedza jaunus rekordus, investoriem ņemot vērā, ka ASV-Irānas konflikts neeskalējas un drīz ir gaidāma ASV-Ķīnas tirdzniecības vienošanās parakstīšana.

Akciju tirgi iesāk Jaungadu ar kāpumu

Pasaules akciju tirgos piedzīvots kāpums, investoriem sagaidot Jaungadu optimistiskā noskaņā pēc Ķīnas centrālās bankas paziņojuma par jauniem ekonomikas stimulēšanas pasākumiem.

Volstrītas indeksi sasniedz jaunus rekordus optimismā par tirdzniecību

Ņujorkas biržas indeksi pieauguši līdz jauniem rekordiem, uzlabojoties tirdzniecības perspektīvai, mazinoties tirdzniecības saspīlējumam starp ASV un Ķīnu.

Akciju cenas krītas, sākoties svarīgu notikumu nedēļai

ASV un Eiropas biržās akciju cenas kritušās, sākoties nedēļai, kas ir svarīga cerībām uz ASV-Ķīnas tirdzniecības vienošanos un kurā notiks Lielbritānijas parlamenta vēlēšanas.

Investoriem gaidot progresu dialogā, biržu indeksi aug Eiropā, bet krītas ASV

Akciju cenas Eiropā augušas pēc labāku ekonomikas datu publicēšanas, bet Volstrītā tās maz mainījās vai kritās, investoriem gaidot skaidras pazīmes par progresu ASV-Ķīnas tirdzniecības sarunās.

Ziņas