Sākums Atslēgvārdi ASV prezidenta vēlēšanas

Atslēgvārds: ASV prezidenta vēlēšanas

ASV Kongress apstiprina Baidena uzvaru prezidenta vēlēšanās

ASV Kongress ir oficiāli apstiprinājis ASV Elektoru kolēģijas balsojumu, ar ko uzvara prezidenta vēlēšanās piešķirta bijušajam ASV viceprezidentam Džo Baidenam. Procedūru izdevies pabeigt pēc tam, kad atvairīts saniknotu protestētāju iebrukums ASV Kapitolijā.

Video: ASV Kongresā iebrucis neapmierināto pūlis un ticis padzīts ar upuriem

ASV drošībniekiem Vašingtonā ir izdevies padzīt ASV prezidenta Donalda Trampa atbalstītāju pūli, kas ielauzies Kongresa ēkā, liekot amerikāņu likumdevējiem slēpties zem galdiem un bēgt no sēžu zāles, vēsta ASV ziņu aģentūra AP.

ASV akciju cenas krītas bažās par vēlēšanām Džordžijā; Eiropas akciju cenas pieaug

Akciju cenas ASV pirmdien, 4.janvārī, kritušās šī gada pirmajā tirdzniecības sesijā, ko noteica bažas par Senāta papildvēlēšanām Džordžijā un COVID-19 gadījumu skaita pieaugumu, bet...

BNN nedēļas apkopojums. Klusais iespēju laiks. «Pīrādziņi» krastmalā. NBS komandieris

Šajā nedēļā notikumu attīstība risinājusies gandrīz kā asa sižeta filmā – kamēr vēl apdomā tikko notikušo, seko nākamais «sprādziens». Nedēļas sākumā Lietuva paziņoja par...

Igaunijas ministrs atkāpjas pēc «izrunāšanās» par ASV prezidenta vēlēšanām

Par demisiju Helme pavēstīja dienu pēc tam, kad bija izraisījuši skandālu viņa izteikumi radioraidījumā, kuros viņš apšaubīja ASV notikušo prezidenta vēlēšanu godīgumu.

Baidens gatavojas varas pārņemšanai no Trampa

ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētājs demokrātu kandidāts Džo Baidens sācis gatavošanos varas pārņemšanai no līdzšinējā prezidenta Donalda Trampa, kurš gan atteicies atzīt savu sakāvi.

BNN nedēļas apkopojums: «Viltotais» prezidents. Deputātu algas. Ierobežojumi Baltijā

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Bērni, Ārzemes, Baltkrievija, Sliktie respiratori, Aizliegtā elektrība un COVID-19 Baltijā.

Ziņas