Sākums Atslēgvārdi ASV sankcijas

Atslēgvārds: ASV sankcijas

Video: Lembergs uz tiesu ierodas ar Ventspils Pašvaldības policijai piederošu auto

Savu viedokli portālam BNN pauž Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāts Aivis Landmanis Kopš Aivaram Lemberga piemērotā drošība līdzekļa – aizlieguma pildīt Ventspils pilsētas domes un...

BNN PĒTA | ASV sankcijām «jubileja». Lembergs atkal met aci uz brīvostas kontroli

Ir pagājis tieši gads, kopš Aivaram Lembergam kā pirmajam no Baltijas valstīm izdevās iekļūt ASV OFAC melnajā sarakstā jeb tā dēvētajā Magņitska sankciju sarakstā. Lai...

KNAB lūdzis FIB palīdzību pārbaudē par ASV uzliktajām sankcijām Lembergam

KNAB lūdzis FIB informāciju saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja pērn izplatīto paziņojumu, ka Aivars Lembergs ietekmējis un korumpējis amatpersonas.

Purmalis: Vēl aizvien 50% Ventspils ostas uzņēmumu ir problēmas veikt norēķinus

«Vēl aizvien 50% uzņēmumu, kuri strādā Ventspils ostā, ir problēmas pilnībā norēķināties ar bankām, jo bankas prasa nesamērīgi stingras prasības šiem uzņēmumiem, kas traucē uzņēmējdarbību.»

BNN STĀSTA | Viens advokāts gan Lembergam, gan Satiksmes ministrijai?

Lai gan advokāts Olavs Cers, visticamāk, pārstāv Aivara Lemberga ģimenes locekļu intereses dažādās tiesvedībās, viņš joprojām sniedz advokāta pakalpojumus Ventspils Brīvostas pārvaldē, kas atrodas SM pārvaldībā.

Lemberga ieslodzījuma laika vēstule – kā tika doti rīkojumi pilsētas pārvaldīšanai?

BNN rīcībā nonākušas divas vēstules – viena tapusi, Lembergam atrodoties Matīsa cietuma telpās, otra rakstīta pēc tiesas lēmuma atbrīvot Lembergu no cietuma un piemērot viņam mājas arestu.

Ziņas