Sākums Atslēgvārdi Atis Zakatistovs

Atslēgvārds: Atis Zakatistovs

Raidījumā: Pret Pucena palīgu sākts kriminālprocess; Zakatistovs arī tajā figurē

Policija sākusi kriminālprocesu pret Ekonomikas ministrijas pārstāvi Skultes ostas valdē un Saeimas deputāta Ērika Pucena (Par cilvēcīgu Latviju; KPV LV) palīgu Salvi Petriku (Par...

No amata gāž KPV LV vadītāju Zakatistovu

Pēc izslēgšanas no partijas KPV LV un tās valdes vadītāja amata zaudēšanas, Atis Zakatistovs (KPV LV) nolēmis atkāpties no Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amata un...

Tiesai nodod krimināllietu Zakatistova apsūdzībā par 26 620 eiro izkrāpšanu

«Tamužs informēja SIA Eco Baltia grupa vadību par nepieciešamību viņam saņemt Zakatistova sniegtās konsultācijas, jau iepriekš zinot, ka faktiski konsultācijas netiks sniegtas.»

KPV LV ekonomikas ministra amatam virza Vitenbergu; Ģirģens pieļauj pielaides zaudēšanu

KPV LV pirmdien, 16.martā, bija pulcējusies, lai pārrunātu izveidojušos situāciju saistībā ar Krišjāņa Kariņa aicinājumu partijai virzīt jaunu ekonomikas ministra amata kandidātu.

Zakatistovs vairās paust nākamo ekonomikas ministra kandidātu

Uz jautājumu, vai KPV LV varētu kā nākamo ekonomikas ministra kandidātu apsvērt pašreizējo Saeimas deputātu Jāni Vitenbergu, Zakatistovs atzīmē, ka par to partijā lems.

Kaimiņš vērsies Ētikas komisijā par Zakatistovu, pārmetot viņam nepatiesas informācijas izplatīšanu

«Uzskatu, ka Zakatistovs ir izplatījis uz faktiem nebalstītu jeb nepatiesu informāciju, jo šādas informācijas izplatīšana nav balstīta uz pierādījumiem, kuri apstiprina šādus faktus.»

Uzņēmumu reģistrs lemj, ka KPV LV februāra sapulce nebija lemttiesīga

Uzņēmumu reģistrs noteicis, ka partijas KPV LV 8.februāra atkārtotā biedru sapulce nebija lemttiesīga, tāpēc UR noteicis termiņu trūkumu novēršanai jeb jaunas sapulces sasaukšanai.

Ziņas