Sākums Atslēgvārdi ātruma ierobežojumi

Atslēgvārds: ātruma ierobežojumi

Daudzviet atsākušies ceļa remontdarbi, ieviesti ātruma ierobežojumi

Iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, vairākos galveno autoceļu posmos un uz vairākiem tiltiem ir atsākušies pērn iesāktie remontdarbi, kuriem ziemā bija tehnoloģiskais pārtraukums, kā arī sākušies...

Igaunijā cels ātruma ierobežojumus līdz 110 un 120km/h

Igaunijā no otrdienas, 6.aprīļa, uz autoceļiem stājas spēkā vasaras sezonas ātruma ierobežojumi, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR. Valstī ir spēkā atšķirīgi autoceļu ātruma ierobežojumi vasarā...

LVC atgādina: Ievēro ātrumu, lai pretimbraucošie nedabū šķembas stiklā

Šajos posmos ir būtiski nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu. Pretējā gadījumā gaisā uzrautās sīkšķembas var trāpīt pretī braucoša auto stiklos.

Uz vietējiem autoceļiem pie Ādažiem, Lielvārdes un Kuldīgas sāk atjaunot segumu

Būvdarbi daļā posma paredz ieklāt divas kārtas asfalta un atlikušajā – asfalta izlīdzinošo kārtu ar sekojošu virsmas apstrādi, kā arī gājēju celiņa pārbūvi no Ādažiem līdz Podniekiem.

Pie Dobeles un Bauskas sākusies ceļa seguma atjaunošana

Sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Dobele–Bauska divos posmos – no Dobeles līdz Kroņaucei un autoceļa posmā pirms Bauskas, Rundāles novadā.

Sēnītes posmā sākas asfaltēšanas darbi, jārēķinās ar jauniem ierobežojumiem

Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, ir jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa. Ir atjaunota satiksme pa rotācijas apli pie Sēnītes.

Ziņas