Sākums Atslēgvārdi Aurēlijs Verīga

Atslēgvārds: Aurēlijs Verīga

BNN PĒTA: Lietuvas vakcinācija – 22. straujākā pasaulē, bet iepriekšējo veselības ministru tas nepārliecina

Lins Jegelevičs (Linas Jegelevičius) speciāli BNN Lai cik nejauka nebūtu visa Covid-19 sāga ar dažādiem karantīnas ierobežojumiem, katram mākonim ir zelta maliņa. Šim stāstam tā...

Nedēļa Lietuvā: Prezidents apstiprina valdību, Viļņā izmeklēs iespējamu Minskas spīdzināšanu

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā zīmīgākie notikumi ziņās bija prezidenta atbalsts jaunās valdības sastāvam, ģenerālprokurora lēmums ierosināt izmeklēšanu uz aizdomu pamata par, iespējams, Baltkrievijas policijas veiktu spīdzināšanu Minskā un Tēvzemes Savienības–Lietuvas Kristīgo demokrātu līdera Gabrieļa Landsberģa kandidēšana uz trešo pilnvaru termiņu partijas galvgalī.

Kariņš skeptisks par ideju pārskatīt kumulatīvo COVID-19 saslimstības robežu

«Tas ir lēmums, kam neesmu gatavs, ja vien pretī nebūs citi ierobežojoši pasākumi. Nedomāju, ka sabiedrība ir gatava atļaut vairāk ieceļot Latvijā, tajā pašā laikā mums pašiem atņemot rīcības brīvību.»

Lietuva kumulatīvo COVID-19 saslimstības robežkritēriju paaugstinās no 16 līdz 25

Lietuva no nākamās nedēļas paaugstinās 14 dienu kumulatīvo COVID-19 saslimstības robežkritēriju, pēc kura, iebraucot no attiecīgās valsts, jāievēro obligāta pašizolācija.

Lietuvā vīrusa otro vilni prognozē jau augustā; atklāj uzliesmojumu Kauņā

Lietuvas veselības ministrs Aurēlijs Verīga pieļāvis, ka jaunā koronavīrusa atkārtots uzliesmojums valstī varētu notikt jau augustā. Šonedēļ kādā Kauņas uzņēmumā negaidīti konstatēti 18 jauni inficētie.

Ziņas