Sākums Atslēgvārdi Autoceļi

Atslēgvārds: autoceļi

Ceļi apledojuši valsts centrālajā daļā, Latgalē un Vidzemē

Uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Valsts centrālajā daļā, Latgalē un Vidzemē 28.decembra rītā izveidojies apledojums. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus slidenos ceļa posmus kaisa ar...

Līdz 2040.gadam plāno četrjoslu ātrgaitas ceļus 1 020 kilometru garumā

Latvijas valsts ceļu attīstības plānā 2020.–2040.gadam paredzēts 1 020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārveidot par četru joslu ātrgaitas ceļiem ar maksimālo braukšanas ātrumu 130 kilometri stundā.

Autovadītājiem: Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē vietām autoceļi apledo

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Liepājas, Limbažu, Ogres, Saldus, Talsu, Tukuma, Valkas un Valmieras apkārtnē.

Igaunijā privatizēs valsts ceļu uzturēšanas uzņēmumu

Igaunijas valstij piederošais ceļu uzturēšanas uzņēmums AS Eesti Teed tiks nodots privatizācijai, tā pavēstījusi Igaunijas Ekonomisko lietu un sakaru ministrija.

Daudzviet valsts teritorijā apgrūtināta braukšana apledojuma dēļ

Ziemas sezonā autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem uz ceļa, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci.

Autovadītājiem: Apledojums vietām apgrūtina braukšanu

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci.

Aptauja: 86% uzskata, ka autoceļiem ir jābūt starp valsts budžeta prioritātēm

Kopumā 86% valsts iedzīvotāju uzskata, ka autoceļu tīkla uzturēšanai un remontdarbiem ir jābūt starp valsts budžeta prioritātēm, par to liecina pētījumu centra SKDS veiktās Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti.

Ziņas