Sākums Atslēgvārdi Automašīnas

Atslēgvārds: automašīnas

Latvijā pēkšņi lielā daudzumā savairojušies kaitēkļi, kas bīstami cilvēka veselībai

Šā gada jūnijā Zemgalē, netālu no Tērvetes, pirmo reizi novērota zeltvēdera mūķenes (Euproctis chrysorrhoea) savairošanās. Šīs kukaiņu sugas dabiskais izplatības areāls ietver Eiropu, Āfrikas...

Latvijā mazāks jaunu vieglo auto reģistrācijas kritums par ES vidējo

Latvijā šogad janvārī – septembrī jaunu vieglo automašīnu reģistrācija salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn samazinājusies par 26,2%, kas bija mazāks kritums nekā ES vidēji.

Igaunijā atļaus kino un koncertus apmeklētājiem automašīnās

Igaunijā no piektdienas, 15.maija, būs atļauts rīkot brīvdabas publiskus pasākumus ar nosacījumu, ka to apmeklētājiem būs visu laiku jāpaliek automašīnās, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

BTA: Zagļu iekārotākie auto 2019. gadā – BMW, Volvo un Toyota

Šā gada 11 mēnešos autozagļi visvairāk iekārojuši BMW, Volvo un Toyota markas automašīnas, savukārt septiņu gada periodā zagtāko auto topā pirmās vietas pieder Toyota, Audi, BMW, Volkswagen un Honda.

Igaunijā neplāno ar nodokli aplikt dabai nedraudzīgas automašīnas

Politiķi Igaunijā nevēlas ieviest nodokli automašīnām, lai samazinātu novecojušo spēkratu skaitu valstī, un nav plānotas arī plašākas diskusijas par šo jautājumu, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Latvija janvārī – septembrī starp 14 Eiropas valstīm ar jaunu auto reģistrācijas kāpumu

Latvijā šā gada janvārī – septembrī jaunu vieglo automašīnu reģistrācija salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn pieaugusi par 7,2%, tai esot starp 14 Eiropas valstīm, kurās šajā periodā reģistrēts kāpums.

Ziņas