Sākums Atslēgvārdi Autoratlīdzības

Atslēgvārds: autoratlīdzības

Izmaiņas autoratlīdzību kārtībā iedzīvotājiem ir «īpaši sarežģītas»

Saeimas Juridiskais birojs, kā arī opozīcijas politiķi uzskata, ka iedzīvotājiem būs ļoti grūti īsā laikā izprast «īpaši sarežģītās» nodokļu izmaiņas, kas skars autoratlīdzību saņēmējus.

BNN nedēļas apkopojums: Sods par masku nelietošanu. Autoratlīdzību pārskatīšana. Izglītotie jaunieši Latvijā

Šonedēļ teju ik dienas tiek uzstādīts kāds antirekords ar atklātajiem COVID-19 slimniekiem – gan Latvijā, gan Lietuvā. Starp Baltijas valstīm tikai Igaunijā no jauna...

Kariņš: Autoratlīdzību regulējums tiks uzlabots

Kariņš atzina, ka viņš autoratlīdzību jautājumā ir konstatējis nepilnību, tāpēc koalīcijas partneri trešdien pārrunās iespējamās izmaiņas regulējumā, savukārt Saeima tiks aicināta precizēt izmaiņas likumos.

FOTO: Nesaprašanas siena – protests pret izmaiņām autoratlīdzībās

Pie Saeimas ēkas uz zibakciju Nesaprašanas siena sanākuši dažādi radošo profesiju pārstāvji, turot rokās ķieģeli un izrādot protestu pret izmaiņām autoratlīdzību režīmā.

BNN nedēļas apkopojums: Sods par Navaļnija indēšanu. Izmaiņas autoratlīdzībās. Adamoviča vērtēšana

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Lētāk vai dārgāk, COVID-19, Pārkāpums?, Sankcijas, Nodokļu sistēma un Darbīgums.

Valdība apstiprina izmaiņas autoratlīdzību sistēmā no nākamā gada vidus

Kultūras ministrs Nauris Puntulis skaidroja, ka valdībā skatītais piedāvājums izmaiņām nodokļu piemērošanā autoratlīdzību saņēmējiem panākts kā kompromisa variants ar Finanšu un Labklājības ministrijām.

Ziņas