Sākums Atslēgvārdi Autoritārisms

Atslēgvārds: autoritārisms

Obama nosauc Poliju par autoritāru valsti, Varšava aicina viņu atbraukt un paskatīties

ASV eksprezidents Baraks Obama (Barack Obama) publiski norādījis, ka Polija kļuvusi par autoritāru valsti. Pretēju skatījumu paudis Polijas premjerministrs Mateušs Moravjeckis, kurš aicinājis amerikāņu...

Latvija aicina izveidot ANO Cilvēktiesību uzraudzības misiju Baltkrievijā

Attālinātajās debatēs Rinkēvičs uzrunā aicināja ANO augsto cilvēktiesību komisāru sagatavot ziņojumu par cilvēktiesību situāciju Baltkrievijā, un šim nolūkam Baltkrievijā izveidot ANO Cilvēktiesību uzraudzības misiju.

Lukašenko atceļ no amata Baltkrievijas vēstnieku Latvijā

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ir atcēlis no amata vēstnieku Latvijā Vasiliju Markoviču, kā arī atņēmis ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka diplomātisko rangu vēl diviem diplomātiem.

Viedoklis | Par Lembergu, Lukašenko un mūsu valsti

Ja Baltkrievijas gadījumā mūsu valsts politiķi un amatpersonas spēj adekvāti rīkoties, tad diemžēl Ventspils patvaļnieku šīs pašas personas aizstāv, legalizē viņa pretlikumīgās darbības.

ES: Baltkrievijas vēlēšanas nebija nedz brīvas, nedz godīgas

Pēc vēlēšanām Baltkrievijā izcēlušies protesti pret Lukašenko, kas izvērtušies sadursmēs ar drošības spēkiem. Vismaz viens cilvēks ir gājis bojā.

Pēc protestos aizvadītas nakts izziņo Lukašenko uzvaru Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās

Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās svētdien, 9.augustā, līdzšinējais valsts galva Aleksandrs Lukašenko izcīnījis 80,23% balsu, bet opozīcijas kandidāte Svjatlana Tsikhanovska – teju 9,9%, liecina pirmdien publiskotie...

Ziņas