Sākums Atslēgvārdi Avārija

Atslēgvārds: avārija

Vācijā sprādziens ķīmiskās rūpniecības centrā ievaino cilvēkus

Vācijā otrdien, 27.jūlijā, noticis apjomīgs sprādziens ķīmiskās rūpniecības centrā, kur nodarīti miesas bojājumi 16 cilvēkiem un piecas personas pazudušas bez vēsts, raksta amerikāņu ziņu...

Jaunā prāmja Estonia izmeklēšanā atklāj kuģa rampas pilnu atvērumu

Šovasar Baltijas jūras dzelmē atkārtoti tiek pētīts 1994.gadā traģiski nogrimušā prāmja Estonia vraks. Nirēji atklājuši, ka vrakam ir pilnībā atvērta kuģa klāja rampa. Eksperts...

BNN PĒTA | Lietuvā stipra snigšana izraisa lielus postījumus uz ceļiem un elektrolīnijām

Lietuvā šonedēļ karantīnas nomākto ikdienu nomainīja trauksmaina situācija ar stipru snigšanu valsts austrumu un dienvidu daļā. Bieza un blīva sniega sega bez elektrības atstāja vairāk nekā 50 tūkstošus mājsaimniecību. Dienas laikā ugunsdzēsēji-glābēji saņēmuši 331 izsaukumus uz dažādu postījumu vietām. Vairākās pašvaldības bija apturēta sabiedriskā transporta kustība.

Arvien vairāk dzīvnieku uz ceļiem nāk pēc sāls. Autovadītājiem jāuzmanās!

Iestājoties pastāvīgiem ziemas laikapstākļiem, pēc intensīvas snigšanas un valsts ceļu apstrādes ar sāls maisījumu uz ceļa biežāk var sastapt meža dzīvniekus, kuri nāk pēc...

Indonēzijā atrod avarējušās lidmašīnas melno kasti

Indonēzijas varasiestādes ir atradušas melno kasti lidsabiedrības Sriwijaya Air lidmašīnai, kas nedēļas nogalē avarēja jūrā ar 62 cilvēkiem uz klāja.

Nedēļa Lietuvā: Kodolavārijas ziņošanas līgums ar Baltkrieviju; uzņēmumi sola saglabāt algas

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija vienošanās ar Baltkrieviju par informācijas apmaiņu iespējamas kodolavārijas gadījumā, premjerministra solījums neapturēt ekonomiku pie COVID-19 otrā viļņa un darbadevēju paustais solījums nesamazināt algas.

Afganistānā avarējusī ir ASV militārā lidmašīna

Afganistānas austrumos avarējušais lidaparāt ir ASV militārā lidmašīna, nevis pasažieru lidmašīna, kā sākotnēji ziņojušas afgāņu varasiestādes. Avārijas faktu apstiprinājuši ASV spēki un NATO. Pagaidām nav informācijas par iespējamiem upuriem.

Afganistānā avarē lidmašīna, paziņo varasiestādes

Afganistānas varasiestādes paziņojušas par lidmašīnas avāriju teritorijā militārā grupējuma Taliban klātbūtni. Pagaidām nav zināms pasažieru un apkalpes liktenis.

Ziņas