Sākums Atslēgvārdi Balkāni

Atslēgvārds: Balkāni

Cietumnieku eksports: Dānija īrēs 300 cietuma kameras Kosovā

Dānija vienojusies ar Kosovu par 300 cietuma kameru īri Balkānu valstī, Dānijai saskaroties ar nespēju izmitināt visus savus ieslodzītos, vēsta britu ziņu portāls The...

Par etniskās tīrīšanas atbalstīšanu Balkānu karā notiesā Serbijas izlūkdienestu bijušos vadītājus

ANO tiesa Nīderlandē piespriedusi cietumsodu bijušajam Dienvidslāvijas Valsts drošības dienesta priekšniekam un viņa vietniekam par palīdzēšanu serbu spēkiem pastrādāt slepkavības un etnisko tīrīšanu deviņdesmito...

Bulgārijā pēc mēnešiem ilgiem protestiem prezidents izsludina parlamenta vēlēšanas

Bulgārijā, kur vairākus mēnešus notikušas pret valdību vērstas protesta akcijas, prezidents Rumens Radevs izsludinājis jaunas parlamenta vēlēšanas, kas gaidāmas 4.aprīlī.

Zemestrīce Horvātijā noposta daļu pilsētas

Horvātijā notikusi otrā stiprā zemestrīce divu dienu laikā. Ne mazāk kā septiņi cilvēki ir gājuši bojā un vairāki desmiti guvuši dažādas pakāpes miesas bojājumus.

Serbijā piemin no COVID-19 mirušu pareizticīgās baznīcas patriarhu

Serbijā pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu ir miris Serbijas Pareizticīgās baznīcas metropolīts Irinejs, tā piektdien, 20.novembrī, paziņojis Balkānu valsts prezidents Aleksandars Vučičs.

Kosovas prezidents atkāpjas, tiek aizturēts aizdomās par kara noziegumiem

Kosovas prezidents Hašims Tači šonedēļ atkāpies no amata un ir aizturēts un nogādāts Nīderlandē, kur stāsies tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par kara noziegumiem Kosovas-Serbijas kara laikā.

Ziemeļmaķedonijas vēlēšanās iedzīvotāji izvēlas ceļu uz ES

Ziemeļmaķedonijas pirmajās parlamenta vēlēšanās kopš valsts nosaukuma maiņas un iespējas pretendēt uz iestāšanos ES ir izvarējuši proeiropeiskie sociāldemokrāti.

Ziemeļmaķedonija aizvada pirmās vēlēšanas kopš nosaukuma maiņas

Balkānu valstī Ziemeļmaķedonijā trešdien, 15.jūlijā, norisinās pirmās vēlēšanas, kopš valsts nosaukuma maiņas, kas atrisināja strīdu ar Grieķiju un pavēra ceļu uz NATO un kandidēšanai uz iestāšanos ES.

Ziņas