Sākums Atslēgvārdi Baltijas ceļš

Atslēgvārds: Baltijas ceļš

Baltijas ceļam – 32

23.augustā aprit 32 gadi, kopš norisinājās viens no nozīmīgiem Latvijas vēstures notikumiem – Baltijas ceļš! 1989.gada 23.augustā aptuveni divi miljoni Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāju...

Apturējām Lietuvas pretvalstiskos balonus, paziņo Baltkrievijas armija

Baltkrievija lietojusi armijas helikopterus, lai apturētu balonus, kas ar, Minskas skatījumā, pretvalstiskiem saukļiem, svētdien palaisti uz Baltkrieviju Lietuvas Brīvības ceļa akcijas laikā, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Lietuva pārdēvēs autoceļus, godinot Baltijas ceļu; mudinās Latviju un Igauniju darīt tāpat

Lietuva plāno godināt Baltijas ceļa akciju, par Baltijas ceļu nosaucot maģistrālos autoceļus, uz kuriem cilvēki tolaik veidoja dzīvo ķēdi, kā arī iecerējusi aicināt līdzīgi rīkoties arī Latviju un Igauniju.

Attīrīšanās. 2019.gada spilgtākie notikumi Latvijas politikā

Varētu teikt, ka aizvadītajā gadā vairākas jomas Latvijā piedzīvoja sava veida attīrīšanos. Pirmo reizi Valsts prezidentu ievēlēja atklātā balsojumā, sākās nesaimnieciskuma izmēšana no Latvijas dzelzceļa gaiteņiem, un Rīgas domē no visiem skapjiem krita laukā skeleti, radot pamatīgas jukas. Savukārt 2019.gada decembris iezīmēja iespēju, ka ar amerikāņu palīdzību no Latvijas politikas varētu tikt izmēzts Aivars Lembergs.

Ziņas