Sākums Atslēgvārdi Banka

Atslēgvārds: banka

Nedēļa Lietuvā: Prezidents rosina 90% vakcinācijas mērķi, SVF saskata ekonomikas pārkaršanas risku

Aizvadītajā nedēļā zīmīgākie notikumi Lietuvas ziņās bija prezidenta Gitana Nausēdas (Gitanas Nausėda) aicinājums nospraust 90% vakcinācijas mērķi Lietuvas sabiedrībai pēc 70% pieaugušo vakcinācijas un...

Smart-ID lietotāju skaits Latvijā ir sasniedzis vienu miljonu

Jau 1 miljons Latvijas iedzīvotāju, izmantojot Smart-ID, ikdienā saņem dažādus e-pakalpojumus un parakstās ar drošu elektronisko parakstu. Ik dienas Baltijas valstīs tiek veikti vairāk...

Igaunijā krīzes laikā auguši mājsaimniecību uzkrājumi

Igaunijā mājsaimniecību naudas uzkrājumi novembrī sasnieguši 10,3 miljardus eiro, kas ir par vienu miljardu eiro vairāk nekā 2019.gada novembrī. Vienlaikus kredītiestādēs bijis nerezidentu ietaupījumu apjoms, tā jaunākos Igaunijas Bankas datus citē raidorganizācija ERR.

Nedēļa Lietuvā: Veselības ministru atsauc no atvaļinājuma, valsts domā pirkt banku, plānota aviopasažieru reģistrācija

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija veselības ministra Aurēlja Verīgas atsaukums no atvaļinājuma saistībā ar korupcijas skandālu, prezidenta atbalsts 13.janvāra piemiņas brīvdienas ieviešanai un Polijas-Lietuvas gāzes starpsavienojuma izbūve zem Lietuvas garākās upes.

Norēķinus ar bankas kreditoriem paredzēts pabeigt līdz 2022.gada beigām

Likvidējamās ABLV Bank kreditoru pārbaudes plānots noslēgt līdz nākamā gada beigās, bet norēķinus ar kreditoriem paredzēts pabeigt līdz 2022.gada beigām.

Eiropas Komisija «liek galdā» 750 mljrd. eiro plānu ekonomikas atlabšanai

Eiropas Komisija trešdien, 27.maijā, nākusi klajā ar priekšlikumu «sadziedēt» koronavīrusa «brūci» ES ekonomikā ar 750 miljardu eiro lielu mērķdotāciju programmu. Tai būs nepieciešama visu dalībvalstu piekrišana, bet pretinieki ir nepiekāpīgi.

Lietuvas miljardu atlabšanas plānu apgrūtinās birokrātija, vērtē banka

Lietuvai plānojot krīzes sabremzēto ekonomiku stimulēt ar 6,3 miljardu ieguldījumiem nākamajos 18 mēnešos, banka Swedbank vērtējusi, ka investīciju īstenošanu var bremzēt birokrātija.

Ziņas