Sākums Atslēgvārdi Benzīns

Atslēgvārds: benzīns

Degvielas cenas Igaunijā sasniedz otro rekordu nedēļas laikā

Igaunijas degvielas uzpildes stacijās turpinās straujš degvielas cenu kāpums. Otrdien, 5.oktobrī, litrs 95. markas benzīna kaimiņvalstī maksāja 1,539 eiro, bet litrs dīzeļdegvielas – 1,329,...

Igaunijā novēro degvielas cenu kāpumu

Igaunijā jau trešo reizi kopš gada sākuma benzīntankos ir novērots degvielas cenu kāpums, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Baltijas valstīs palielinās benzīna cena

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā palielinājās gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cena, savukārt Viļņā cena pakāpās tikai benzīnam, liecina aģentūras LETA apkopotie dati. Arī šajā...

Norvēģijā elektroauto tirdzniecība pirmoreiz lielāka nekā iekšdedzes spēkratiem

Norvēģija kļuvusi par pirmo valsti pasaulē, kur jaunu auto tirdzniecībā elektroauto pārdošanas apjoms apsteidzis iekšdedzes un hibrīdauto tirdzniecības apjomu.

Rīgā samazinās degvielas cenas, Viļņā tās palielinās

Jūlija pēdējā darba nedēļā Rīgā samazinājās degvielas cenas, Viļņā tās palielinājās, kamēr Tallinā degvielas cenas saglabājās stabilas.

Pērn benzīna cena Baltijas valstīs augusi par 13–16%

Pagājušā gada laikā 95.markas benzīna cena mazumtirdzniecībā Baltijas valstu galvaspilsētās ir augusi par 13–15,9%, savukārt dīzeļdegvielas cena pieaugusi par 5,9–9,8%.

No jaunā gada Latvijā degvielas cenas augušas pat par 6,1%

Līdz ar akcīzes nodokļa paaugstināšanu no šā gada 1.janvāra degvielas cenas Latvijā augušas amplitūdā no 1,7% līdz 6,1%, liecina aģentūras LETA novērojumi.

Ievestā benzīna apmērs desmit mēnešos sarucis par 5,2%

Latvijā ievestā motorbenzīna daudzums šogad desmit mēnešos samazinājies par 5,2% salīdzinājumā ar 2018.gada attiecīgo periodu, bet dīzeļdegviela ievesta par 3,3% mazāk.

Ziņas