Sākums Atslēgvārdi Berlīne

Atslēgvārds: Berlīne

PVO nodibina Pandēmiju pētījumu centru ātrākai nākamo slimību pamanīšanai

Pasaules Veselības organizācija (PVO) Berlīnē izveidojusi Pandēmiju pētījumu centru, lai palīdzētu valstīm iespējamas nākotnes pandēmijas pamanīt agrākā stadijā un lai uzlabotu jaunu Covid-19 variantu...

Vācu kristīgie demokrāti par Merkeles pēcteci vēlēšanās izraugās Lašetu

Vācijā valdošā partija Kristīgo demokrātu savienība (KDS) ir izraudzījusies politiķi, kas septembra Bundestāga vēlēšanās vadīs ietekmīgo politisko spēku, nomainot ilggadējo kancleri Angelu Merkeli (Angela...

Demonstrāciju Berlīnē izsauc īres cenu ierobežojuma atcelšana

Vācijas galvaspilsētā plašu demonstrāciju izsaucis tiesas spriedums, ar ko par nelikumīgu atzīts Berlīnes federālās zemes lēmums par īres cenu augstākās robežas noteikšanu, vēsta britu...

Baltkrievijas opozicionāre Tihanovska Vācijā tiekas ar Angelu Merkeli

Baltkrievijas opozīcijas līdere Svetlana Tihanovska Berlīnē tikusies ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli un paudusi cerību, ka Vācija atbalstīs Baltkrievijas pilsonisko sabiedrību un neatkarīgus medijus.

Berlīnē ar COVID-19 ierobežojumiem neapmierinātie cenšas iekļūt Reihstāgā

Berlīnē Vācijas parlamenta ēkā centušies iekļūt vairāki simti protestētāju pēc tam, kad policija izjaukusi masu demonstrāciju, kur sanākušie pauduši neapmierinātību ar valstī spēkā esošiem ierobežojumiem COVID-19 izplatības ierobežošanai.

Koronavīrusa noliedzēji pamudina Berlīni aizliegt mītiņus pret COVID-19 ierobežojumiem

Vācijai saskaroties ar COVID-19 izplatības kāpumu, galvaspilsēta Berlīne nolēmusi liegt rīkot vairākus nedēļas nogalē gaidāmus masu mītiņus, kuri vērsti pret epidemioloģiskiem ierobežojumiem. Rīkotāji solījuši lēmumu apstrīdēt tiesā.

Vācijā piemin Hānavas šaušanas upurus; uzbrukumus izmeklē kā terorismu

Vācijā šonedēļ Hānavā notikušo šaušanas uzbrukumu upuru skaits pieaudzis līdz deviņiem cilvēkiem. Policija norādījusi uz aizdomās turētā labēji ekstrēmistiskiem uzskatiem un noziegumus izmeklē kā terorismu, ziņo BBC un DW.

Vācijas Merkeles protežē atsakās kandidēt uz kancleres amatu

Vācijas ilggadējās kancleres Angelas Merkeles izraudzītā pēctece kancleres amatam Annegrēta Krampa-Karenbauere nekandidēs uz valdības vadītāja amatu un atkāpsies no partijas līderes krēsla, tā ziņo vācu raidsabiedrība DW.

Ziņas