Sākums Atslēgvārdi Bērnijs Sanderss

Atslēgvārds: Bērnijs Sanderss

ASV prezidenta vēlēšanās gaidāma cīņa starp Baidenu un Trampu

ASV no cīņas par Demokrātiskās partijas prezidenta amata nomināciju ir izstājies Bērnijs Sanderss. Viņš ir piekāpies kandidāta Džo Baidena priekšā, kurš atlicis vienīgais sāncensis iepretim republikāņu prezidentam Donaldam Trampam.

Vēl četros ASV štatos demokrāti par prezidentu vēlas Baidenu

ASV lielāko politisko partiju delegātiem balsojot par vēlamo kandidātu prezidenta vēlēšanām, demokrātu nometnē četros štatos ir uzvarējis Džo Baidens, bet Republikāņu partijā sešos štatos uzvaru pieteicis ASV prezidents Donalds Tramps.

ASV cīņā par demokrātu prezidenta kandidātu Baidens piesaka uzvaru deviņos štatos

ASV Demokrātiskās partijas prezidenta kandidātu atlasē pēc balsojumiem 14 štatos uzvaru deviņos štatos pieteicis bijušais ASV viceprezidents Džo Baidens. Kandidāts Bērnijs Sanderss savukārt uzvarējis trijos, vēsta ziņu aģentūra AP.

Trīs ASV prezidenta kandidāti izstājas no cīņas par labu Baidenam

ASV turpinoties prezidenta amata kandidātu atlasei Demokrātiskajā partijā, no cīņas ir izstājušies trīs kandidāti un aicinājuši savus atbalstītājus balsot par Džo Baidenu, vēsta franču ziņu aģentūra AFP.

Ņūhempšīras priekšvēlēšanās uzvaras laurus plūc Sanderss

Vermontas štata senators Bērnijs Sanderss guvis vislielāko atbalstu Ņūhempšīras apgabala Demokrātu partijas priekšvēlēšanās, vēsta BBC.

ASV demokrāti Aiovā priekšroku dod prezidenta kandidātam Butidžedžam

ASV Aiovas štatā notikusi prezidenta amata kandidātu atlase Demokrātu partijā. Partija ir publicējusi daļējus atlases rezultātus, saskaņā ar kuriem vadībā ir kandidāts Pīts Butidžedžs, vēsta amerikāņu ziņu aģentūra AP.

Ziņas