Sākums Atslēgvārdi Bezdarbība

Atslēgvārds: bezdarbība

Drīzumā gaidāmas apsūdzības vakcīnu iepirkuma kriminālprocesā

Drīzumā gaidāmas apsūdzības Covid-19 vakcīnu iepirkuma kriminālprocesā, intervijā laikrakstam Diena sacījis ģenerālprokurors Juris Stukāns. Kriminālprocesā tuvākajā laikā vajadzētu būt rezultātam, sacījis Stukāns, skaidrojot, ka vairākām...

Lembergs un Latvijas varasiestāžu bezdarbība nonāk arī ārzemju mediju redzeslokā

Gadiem ilgi Latvijai bijusi apšaubāma reputācija ne tikai tāpēc, ka tā bijusi viena no «naudas atmazgāšanas lielvalstīm» Eiropā, bet arī nav spējusi tikt galā iestagnējušo korupcijas tīklu.

11.februārī pie Dānijas Ģenerālprokuratūras notiks protests pret Misānes izdošanu DĀR

Otrdien, 11.februārī, plkst. 12.00 pēc vietējā laika pie Dānijas Karalistes Ģenerālprokuratūras notiks protests pret šobrīd Dānijā apcietinātās divu bērnu mātes Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikai.

FOTO: Pie Dānijas vēstniecības protestē pret Kristīnes Misānes izdošanu DĀR

Pie Dānijas vēstniecības Rīgā notiek pikets pret šobrīd Dānijā apcietinātās divu bērnu mātes Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikai, kur viņai draud 15 gadu cietumsods par savu bērnu glābšanu no vardarbības.

Ventspils opozīcija: Sankcionētais Lembergs joprojām izmanto Ventspils pilsētas domi savām interesēm

ASV sankciju piemērošana ir sekas ilgstošai valsts nespējai cīnīties ar visaptverošu korupciju, kuru šajā gadījumā ilgstoši ir realizējusi sankcionētā persona Lembergs.

Ziņas