Sākums Atslēgvārdi Bizness

Atslēgvārds: bizness

Nedēļa Lietuvā: Zvērestus dod jaunais Seima sastāvs, nepalielinās radiācija no Baltkrievijas AES

Lietuvā aizvadītās nedēļas galvenie notikumi ziņas bija jaunā parlamenta sasaukuma zvērestu došana, radiācijas apjoma novērošana no Baltkrievijas atomelektrostacijas un piektās paaudzes mobilo sakaru tīkla izveide.

Septembrī Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums par 7,7% lielāks nekā pirms gada

Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums 2020.gada septembrī veidoja 2,7 miljardus eiro, kas faktiskajās cenās bija par 7,7% vairāk nekā pirms gada.

Pirmie Baltkrievijas uzņēmumi pieņēmuši lēmumu par pārcelšanos uz Latviju

Pēc 17 uzņēmumu deklarētajiem plāniem, tuvāko mēnešu laikā Latvijā tiks izveidotas vairāk nekā 1 000 jaunas darbavietas.

ES dalībvalstis vienojas reformēt bloka lauksaimniecības politiku

27 ES dalībvalstu zemkopības ministri ir vienojušies par bloka Kopējās lauksaimniecības politikas reformu, lai liktu lielāku uzsvaru uz vides aizsardzību.

Igaunija glābs savu lidsabiedrību Nordica ar 30 miljoniem eiro

Grūtībās nonākušai Igaunijas nacionālai lidsabiedrībai Nordica Igaunijas valdība ceturtdien, 15.oktobrī, lēmusi palīdzēt ar 30 miljonu eiro lielu finansējumuR.

Depo atver pirmo lielveikalu Igaunijā

Latvijas celtniecības un dārza preču lielveikalu ķēde Depo trešdien, 14.oktobrī, atvērusi tās pirmo veikalu Igaunijā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Nedēļa Lietuvā: Apsver 13.pensijas izmaksu, karantīna valsts vidienē, atver biznesa atbalstu fondu

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā zīmīgākie notikumi ziņās bija vietēja mēroga karantīnas ieviešana Raseiņu rajonā, valdošās koalīcijas ierosinājums izmaksāt pensionāriem 13.pensiju un Lietuvas vēstnieka atsaukšana no Baltkrievijas.

Nedēļa Lietuvā: Piešķir patvērumu 326 baltkrieviem; Igaunijai un Polijai nosaka ceļošanas izņēmumu

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā galvenie notikumi ziņās bija patvēruma piešķiršana 326 Baltkrievijas pilsoņiem, ieceļotāju pašizolācijas prasības izņēmuma attiecināšana uz Igauniju un Poliju, kā arī Francijas prezidenta Emanuela Makrona valsts vizīte.

Новости

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...

Plāno vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja ārkārtējās situācijas dēļ vecāks nevarēs atgriezties darbā

Saeima ceturtdien, 3.decembrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par maternitātes un slimības apdrošināšanu, kas paredz vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja bērna vecāks ārkārtējās situācijas...

Prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt Kalniņu

Valsts prezidents Egils Levits 2.decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!