Sākums Atslēgvārdi BNN nedēļas apkopojums

Atslēgvārds: BNN nedēļas apkopojums

BNN nedēļas apkopojums: Cerības uz vakcīnu. Veto ES budžetam. Jaunā SEPLP

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā ES budžets, Noziedzība, Mediji, Skolotāji, Cerība un Bezdarbs.

BNN nedēļas apkopojums: ES vienošanās. Staķis – Rīgas mērs. COVID-19 uzraudzība

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Aizdomas, Pārmaiņu sākums, Turpinājums, Neskaidrības, Paziņojums un COVID-19.

BNN nedēļas apkopojums: Brīvība Misānei. Pārbauda Lemberga korumpētību. Virza AT priekšsēdētāju

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Lēmums, Virzība, Pārmaiņas, Pārbaude, Amats, Sēras un Brīvība.

BNN nedēļas apkopojums: Uz Tokiju nākamgad. Muižnieks rektora amatā. Draudzīgā degvielas cena

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Ārkārtas situācija, Amats, Prognoze, Risinājumi, Vienošanās, Viedoklis un Cenu kritums.

BNN nedēļas apkopojums: Ir tikai viens ceļš. Daudz darba. Pārceltās vēlēšanas

Ja nedēļas sākumā Latvijā vēl bija 30 saslimšanas gadījumu ar koronavīrusu COVID-19, tad līdz nedēļas beigām tas sasniedzis trīsciparu skaitli. Ministru prezidents Krišjānis Kariņš...

BNN nedēļas apkopojums: Koronavīruss Baltijā. Citāds ģenerālprokurors. Datums Rīgas domes vēlēšanām

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Vīrusa izplatība, Cerības uz ASV, Pilsone savā valstī, Gatavošanās, Galīgais lēmums, Likums darbībā un Strīdīgie plāni.

BNN nedēļas apkopojums: Zoodārzs paliek bez Līdakas. Misāne uz Latviju. Iztiks bez «pelēkā saraksta»

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Cīņa, Sadancošanās, Spriedums, Paziņojums, Plāns, Dzimstība un Izmaiņas.

Ziņas