Sākums Atslēgvārdi Boriss Džonsons

Atslēgvārds: Boriss Džonsons

Anglijā ieviesīs stingrākos ierobežojumus ar skolu slēgšanu

Lielbritānijā nolemts Anglijā un lielākajā daļā Skotijas pastiprināt epidemioloģiskos ierobežojumus, slēdzot skolas un prasot iedzīvotājiem bez būtiska iemesla neiziet no dzīvesvietas.

Lielbritānija apstiprina vakcīnu, aicina neatslābt ierobežojumu ievērošanā

Lielbritānijā medicīnisku apstiprinājumu ir saņēmusi uzņēmumu BioNTech un Pfizer COVID-19 vakcīna. Valdība plāno organizēt iedzīvotāju vakcinēšanu no nākamās nedēļas, tomēr epidemioloģiskie ierobežojumi paliek spēkā tāpat kā iedzīvotāju pienākums tos ievērot.

Lielbritānijā virza likumu Brexit nolīguma daļu ignorēšanai

Lielbritānijas parlamentā pirmo atbalstu guvis likumprojekts, kura mērķis ir ļaut britu valdībai grozīt valsts izstāšanās nolīgumu ar ES, tā pārkāpjot tai saistošas starptautisko tiesību normas, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Britu mārciņas vērtība krītas bažās par bezvienošanās Brexit

Ja Lielbritānijas vienošanās par brīvo tirdzniecību ar Eiropas Savienību netiks panākta līdz 15.oktobrim, Lielbritānijas un ES sarunas turpināt nav jēgas, paziņoja Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.

Lielbritānijā pēc atlabšanas no COVID-19 darbu atsāk premjerministrs Džonsons

Lielbritānijas premjerministra rezidencē Londonā no slimnīcas atgriezies premjerministrs Boriss Džonsons, kurš atveseļojies no COVID-19. Tikmēr slimības upuru skaits valstī sasniedzis 20 732.

Britu premjerministru no COVID-19 ārstē intensīvajā nodaļā

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons, kurš jau nepilnas divas nedēļas sirgst ar COVID-19 slimnīcā pārvests uz intensīvās aprūpes nodaļu, bet valdības vadītāja pienākumi uzticēti ārlietu ministram Dominikam Rābam, tā vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Britu premjers Džonsons inficējies ar jauno koronavīrusu

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons inficējies ar jauno koronavīrusu, tā pievienojoties vairāk nekā 11 600 cilvēku, kuriem valstī ir konstatēta vīrusa klātbūtne organismā, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

ES un Lielbritānija sāk sarunas par attiecībām pēc Brexit

Lielbritānijai pēc izstāšanās no ES turpinot ierasto dzīvi pārejas posmā, pirmdien, 2.martā, sākas pušu sarunas par nākotnes attiecību līgumu, kur tās straujās sarunās meklēs iespējas vienoties tirdzniecības kārtību un citiem sarežģītiem jautājumiem, vēsta AFP.

Ziņas