Sākums Atslēgvārdi Brazīlija

Atslēgvārds: Brazīlija

Brazīlijā aizliedz ugunskurus; sargāt Amazones lietusmežu nosūta armiju

Brazīlijā 120 dienas būs aizliegta ar varasiestādēm nesaskaņotu ugunskuru kurināšana. Dienvidāfrikas valstij saskaroties ar lielu sausumu un Amazones lietusmežā tuvojoties ikgadējam mežizstrādes teritoriju dedzināšanas...

ASV nāves gadījumi no COVID-19 pārsniedz 200 000

ASV, kas jaunā koronavīrusa pandēmijā nemainīgi ir bijusi valsts ar vislielāko inficēto un mirušo cilvēku skaitu, nāves gadījumu skaits, kas ir saistīti ar COVID-19 izraisītām komplikācijām, ir pārsniedzis 200 000, novērojusi ASV Džonsa Hopkinsa Universitāte.

Brazīlija reģistrē rekordaugstu saslimstību ar COVID-19; ASV miruši 150 000

ASV no slimības COVID-19 mirušo cilvēku skaits turpina būt lielākais pasaulē, un ir pārsniedzis 150 000 nāves gadījumu slieksni. Slimība strauji izplatās arī Brazīlijā, kur reģistrēts rekordaugsts vienā dienā reģistrētais jauno infekcijas gadījumu skaits.

Bez mērīšanas: Zara īpašnieka apģērbu tirdzniecībai internetā 95% lēciens

Viens no pasaulē lielākajiem apģērbu mazumtirgotājiem Inditex, kam pieder Zara veikalu tīkls, aprīlī novērojis interneta tirdzniecības apjoma kāpumu par 95%.

ASV COVID-19 inficēto skaits sasniedz divus miljonus

Valsts ar lielāko COVID-19 izplatību pasaulē joprojām ir ASV, kur pandēmijas laikā apstiprināto infekcijas gadījumu skaits sasniedzis 2 000 464, liecina ASV Džonsa Hopkinsa Universitātes apkopotie dati.

Ziņas