Sākums Atslēgvārdi Budžets 2020

Atslēgvārds: budžets 2020

Ignorējot ASV sankcijas, Ventspils dome apstiprina Lemberga vadībā tapušu budžetu

Neskatoties uz ASV noteiktajām sankcijām, Ventspils pilsētas domes 2020.gada budžets, kas tapis sankcionētās personas Aivara Lemberga absolūtā ietekmē, ceturtdien, 23.janvārī, tika apstiprināts.

Saeimas Budžeta komisija noraida iedzīvotāju aicinājumu atlikt partiju finansējuma palielināšanu

Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vairākums noraidījis vairāk nekā 11 000 cilvēku parakstīto iniciatīvu par būtiskas partiju finansējuma palielināšanas atlikšanu.

Prezidents izsludinājis nākamā gada valsts budžetu

Valsts prezidents Egils Levits ceturtdien, 28.novembrī, izsludinājis nākamā gada valsts budžetu. «Nākamā gada budžets ir stabils un tas nodrošinās ekonomikas izaugsmi,» komentēja prezidents.

Mediķu organizācijas vēlas arī Reira demisiju

Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Jauno ārstu asociācija un Latvijas Māsu asociācija pieprasījušas finanšu ministra Jāņa Reira demisiju.

Kariņš par 2020.gada budžetu: Tas jautājums ir nolikts malā

Nākamā gada valsts budžets netiks pārskatīts un pašlaik valdība «strādā uz priekšu», tā uzsvēris premjerministrs Krišjānis Kariņš.

Kariņš no Viņķeles nākamgad sagaida idejas par jaunu mediķu atalgojuma modeli

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš veselības ministrei Ilzei Viņķelei uzdevis līdz 31.janvārim sagatavot un Ministru kabinetā iesniegt piedāvājumus par jaunu darba samaksas atalgojuma modeli mediķiem.

Fiskālās disciplīnas uzraugi iebilst pret budžeta deficīta palielināšanu

Fiskālās disciplīnas padome iebilst pret priekšlikumu izmantot budžeta deficītu kā finansēšanas avotu medicīnas darbinieku darba samaksas kāpināšanai.

Ziņas