Sākums Atslēgvārdi Bulgārija

Atslēgvārds: Bulgārija

Lietuva ceļošanas ierobežojumu valstu sarakstā iekļauj trīs ES valstis

Lietuva savam sarakstam ar ārvalstīm, kuru apmeklēšanā nevakcinētām personām jārēķinās ar vairākām COvid-19 analīzēm, pievienojusi Bulgāriju, Lihtenšteinu un Slovēniju, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT. Valstis...

Bulgārijā konfiscē viltotu eiro un dolāru miljonus

Bulgārijas varasiestādes ir atklājušas naudas viltošanas cehu kādā augstskolā. Konfiscēti ir vairāki miljoni neīstu eiro un ASV dolāru banknošu, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Bulgārijā pēc mēnešiem ilgiem protestiem prezidents izsludina parlamenta vēlēšanas

Bulgārijā, kur vairākus mēnešus notikušas pret valdību vērstas protesta akcijas, prezidents Rumens Radevs izsludinājis jaunas parlamenta vēlēšanas, kas gaidāmas 4.aprīlī.

Bulgārijā protestu vilnis pāraug nekārtībās

Bulgārijā sesto dienu pēc kārtas turpinājušās protesta akcijas, kur pieprasīta premjerministra Boiko Borisova vadītās valdības atkāpšanās. Otrdienas, 14.jūlija, vakarā protesti pārauguši nekārtībās.

Igaunija epidemioloģiski bīstamo valstu sarakstā ieļauj Čehiju, Horvātiju

Igaunijā no pirmdienas, 6.jūlija, septiņas ES dalībvalstis, tostarp Čehija un Horvātija, tiek uzskatītas par epidemioloģiski bīstamām. Ceļotājiem no tām Igaunijā jādodas 14 dienas ilgā pašizolācijā.

Bulgārija slēdz auto satiksmi ap galvaspilsētu Sofiju

Bulgārijas valdība ir slēgusi vieglo automašīnu satiksmi ap Sofiju, liedzot iebraukt galvaspilsētā un izbraukt no tās, tā mēģinot apturēt COVID-19 izplatību valstī pirms pareizticīgo Lieldienām, vēsta Bulgārijas ziņu portāls The Sofia Globe.

Bulgārija apsūdz Krievijas pilsoņus ieroču rūpnieka indēšanas mēģinājumā

Prokurori Bulgārijā ir izvirzījuši apsūdzības trīs Krievijas pilsoņiem par slepkavību mēģinājumiem, izmantojot indi. Izmeklētāji saskata šo noziegumu saikni ar Skripaļu indēšanas gadījumu Lielbritānijā.

Ziņas