Sākums Atslēgvārdi Būvniecības izmaksas

Atslēgvārds: būvniecības izmaksas

Strādnieku algas būvniecībā augušas par 7,4%

Strādnieku darba samaksa palielinājās par 7,4%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,6%, savukārt būvmateriālu cenas samazinājās par 2,1%.

Latvijā augustā būvniecības izmaksas augušas par 1,4%

Strādnieku darba samaksa palielinājās par 8,2%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,5%, savukārt būvmateriālu cenas samazinājās par 1,1%.

Latvijā būvniecības izmaksas jūlijā augušas par 0,7%

Strādnieku darba samaksa palielinājās par 6,7%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,4%, savukārt būvmateriālu cenas samazinājās par 1,6%.

Latvijā būvniecības izmaksu līmenis jūnijā audzis par 1%

Būvniecības izmaksu līmenis Latvijā šī gada jūnijā, salīdzinot ar 2019.gada jūniju, palielinājies par 1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. 

Latvijā maijā būvniecības izmaksas aug par 1,4%; strādnieku algas – par 7,4%

Strādnieku darba samaksa palielinājās par 7,4%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,5%, savukārt būvmateriālu cenas samazinājās par 0,8%.

Latvijā būvniecības izmaksas šī gada martā palielinājušās par 2,2%

Strādnieku darba samaksa palielinājās par 7,7%, būvmateriālu cenas – par 1,1%, bet mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas pieauga par 0,4%.

Latvijā būvniecības izmaksu kāpums janvārī bijis 2,8%

Strādnieku darba samaksa pieauga par 7,5%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 1,8%, bet būvmateriālu cenas pieauga par 1,6%.

Ziņas