Sākums Atslēgvārdi Celtniecība

Atslēgvārds: celtniecība

Eksperts: Mežaparka celtniekiem plānoja maksāt tikpat, cik Latvijā vidēji saņem būvniecības jomas vadītāji

Celtniekiem, kuri strādātu pie Mežaparka otrās kārtas, bija plānots maksāt tikpat, cik Latvijā vidēji saņem būvniecības jomas vadītāji, secināts būvniecības tāmju eksperta Ēvalda Jasāna...

NVA akcija Sezonas darbi – piestrādā vasarā un saglabā bezdarbnieka statusu

Lai veicinātu sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju satikšanos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kopš šī gada marta īsteno akciju Sezonas darbi, aicinot darba...

Igaunijā būvniecības apjoms gadā sarucis par 10%

Igaunijā būvniecības apjoms 2020.gada trešajā ceturksnī bijis par desmit procentiem mazāks nekā attiecīgajā periodā pērn, tikmēr igauņu būvnieku ražošanas jauda sarukusi par 12%, liecina kaimiņvalsts oficiālā statistika.

Depo atver pirmo lielveikalu Igaunijā

Latvijas celtniecības un dārza preču lielveikalu ķēde Depo trešdien, 14.oktobrī, atvērusi tās pirmo veikalu Igaunijā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Celtniecībai Igaunijā 8% lejupslīde gada otrajā ceturksnī

Celtniecības uzņēmumi Igaunijā 2020.gada otrajā ceturksnī piedzīvojuši ražošanas apjoma lejupslīdi astoņu procentu apmērā, liecina oficiālie statistikas dati.

Valdība akceptē nacionālās koncertzāles projekta attīstību Elizabetes ielā 2

«Komunistiskās partijas Centrālās komitejas ēkai piemīt sava laika kā modernisma perioda arhitektūras vērtība, bet tās tapšanas un izvietojuma dēļ tā nav tik nozīmīga, lai piešķirtu saglabājamas kultūrvēsturiskas vērtības statusu.»

NDK: VDD jaunā ēka bez kavēšanās jāceļ bijušā velotreka vietā

Komisija aicina Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu paredzēt labiekārtotas sporta un atpūtas vietas ierīkošanu teritorijā pie Rīgas 45.vidusskolas.

Igaunijā sarūk būvniecības apjoms, ceļu būvē – par 5%

Būvniecība Igaunijā gada trešajā ceturksnī piedzīvojusi lejupslīdes periodu, salīdzinot ar situāciju pirms gada. Lejupslīde bijusi viena procenta apmērā, bet ir zīmīga, jo pārtraukusi trīs ar pusi gadus ilgu izaugsmes posmu, tā liecina oficiālā statistika.

Ziņas