Sākums Atslēgvārdi Ceļu policija

Atslēgvārds: ceļu policija

Bīstamais kreisais pagrieziens. Avāriju skaits deviņos mēnešos manevra dēļ

Viena no bīstamākajām situācijām ceļu satiksmē ir neapdomīgi transportlīdzekļu vadītāju manevri – apdzīšana, kreisais pagrieziens un pagrieziena signāla neieslēgšana, uzsākot manevru. Valsts policija šogad...

Komisijā neviens neatbalsta piedāvājumu līdz nullei samazināt pieļaujamo alkohola normu šoferiem

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija 9.marta balsojumā noraidīja Saeimas deputāta Kaspara Ģirģena (Par cilvēcīgu Latviju; KPV LV) piedāvājumu līdz nullei promiļu...

Uz ceļiem sola atjaunot vidējā ātruma kontroli

Šajā gadā plānots atbalstīt 26 ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses projektus un pasākumus par kopējo finansējumu 1,8 miljonu eiro apmērā, trešdien, 24.februārī, vienojušies...

Sākts kriminālprocess pret trim policistiem par kukuļņemšanu no dzērājšofera

Minētās trīs Valsts policijas amatpersonas par administratīvā pārkāpuma – transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā – nefiksēšanu pieprasīja un pieņēma no kāda autovadītāja kukuli 300 eiro apmērā.

Svētku brīvdienās policija noformējusi 85 protokolus par braukšanu reibumā

Šajā laikā noformēti 2 048 administratīvo pārkāpumu protokoli. Pieci protokoli noformēti par agresīvu braukšanu, 970 – par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Kādēļ braucāt dzērumā? Igaunijas policija publicē dzērājšoferu skaidrojumus

Ceļu policija Igaunijā 2020.gada pirmajā mēnesī aizturējusi 534 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola saturs organismā pārsniedzis atļauto līmeni. Lai sniegtu ieskatu pārkāpēju domu gājienā, policija publicējusi šoferu sniegto skaidrojumu izlasi, ziņo raidorganizācija ERR.

Igaunijā rosina par pirmo braukšanu dzērumā paredzēt viena gada cietumsodu

Igaunijā valdības ministri nākuši klajā ar ierosinājumu ieviest bargākus sodus par transportlīdzekļu vadīšanu alkohola reibumā. Iniciatīva saistīta ar nesenu avāriju, kur gāja bojā trīs cilvēki, un bija iesaistīts dzērājšoferis.

Pulksteni, gredzenu? Lietuvas policija atklāj gada komiskākos kukuļa piedāvājumus

Lietuvas ceļu policija padalījusies ar kārtībsargu piedzīvojumiem 2019.gadā. Var tikai brīnīties, ko atdot ir gatavs, piemēram, dzērājšoferis, lai izvairītos no soda.

Ziņas