Sākums Atslēgvārdi Centra partija

Atslēgvārds: Centra partija

Igaunijas jaunā valdība šonedēļ dos amata zvērestus

Igaunijā par jaunas valdības izveidi vienojušās liberālā Reformu partija un centriski-kreisā Centra partija. Ministru kabinets, kuru uzņēmusies vadīt reformistu līdere Kaja Kallasa, plāno amata zvērestus dot otrdien, 26.janvārī.

Igauņu mediji: Valdības demisiju izraisījušam būvprojektam Tallina zemi pārdevusi ar 340 tūkstošu eiro atlaidi

Izmeklētāju interese par valsts atbalstu Tallinas vērienīgā būvprojekta Porto Franco īstenošanai pagājušajā nedēļā izraisīja valdības demisiju. Igauņu mediji ERR un Eesti Päevaleht nu vēsta, ka izmeklēšanā aizturētais uzņēmējs ar Tallinas pašvaldību spējis vienoties par atlaidi būvprojekta zemesgabala iegādei, padarot to par 340 000 eiro izdevīgāku.

Demisionējušais Igaunijas premjers strādās parlamentā

Igaunijā Jiri Ratass, kurš šonedēļ negaidīti paziņoja par atkāpšanos no valdības vadītāja amata, sacījis, ka turpmāk strādās parlamentā kā deputāts.

Igaunijā jauno valdību lūgs veidot Kallasai no Reformu partijas

Igaunijā pēc premjerministra Jiri Ratasa pēkšņās atkāpšanās no amata prezidente Kersti Kaljulaida paudusi, ka nākamo valdību lūgs veidot parlamenta opozīcijā strādājošās Reformu partijas līderei Kajai Kallasai, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijas valdībā piesaka jaunu izglītības ministru

Igaunijas valdībā pēc izglītības ministres Mailisas Repsas atkāpšanās no amata saistībā ar kaitējumu viņas reputācijai tiek gatavota ministru pārbīde. Amats nu piedāvāts līdzšinējam valsts pārvaldes ministram Jākam Ābam.

Tiesa: Igaunijas valdošā partija neatļauti ziedojusi telekanālam PBK

Igaunijas Augstākā tiesa lēmusi, ka Centra partijai – kas ir valdošā kā Tallinā, tā Igaunijas valdībā – ir jāatmaksā vairāk nekā 40 000 eiro saistībā ar summu, ko tiesa atzinusi par neatļautu ziedojumu krievu valodas telekanālam PBK.

Kriminālprocess Igaunijas valdošajā partijā neliek atkāpties ģenerālsekretāram

Igaunijā sākts kriminālprocess par 50 000 eiro ziedojumu valdošai Centra partijai. Tās ģenerālsekretārs Mihails Korbs norādījis, ka ziedojums bijis likumīgs, tādēļ no amata neatkāpsies.

Igaunijas prokuratūra vētīs valdošās Centra Partijas ziedojumu

Igaunijas Politisko partiju finansējuma uzraudzības komisija vērsusies ģenerālprokuratūrā, aicinot vērtēt aizdomīgu ziedojumu, ko saņēmusi valdošā Centra partija, kas šobrīd vēlas finansējuma uzraugu likvidēt.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!