Sākums Atslēgvārdi CFLA

Atslēgvārds: CFLA

Būvnieku karteļa lietā CFLA varētu pārtraukt ES līdzekļu izmaksas par 12 realizācijas procesā esošiem objektiem

Būvnieku karteļa lietā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) varētu pārtraukt Eiropas Savienības līdzekļu izmaksas par 12 realizācijas procesā esošiem objektiem, otrdien, 31.augustā, Saeimas...

Kas notiks ar ES fondu projektiem, kas figurē būvnieku karteļa lietā?

Par būvnieku karteļa realizētajiem Eiropas Savienības līdzfinansētiem projektiem būs jāpiemēro vismaz 18 miljonu eiro finanšu korekcija vismaz 25 projektos, otrdien, 17.augustā, Latvijas Radio raidījumā...

Ar ES fondu atbalstu turpinās stiprināt augstskolu personālu, zinātni

Finansējums šajā atlases kārtā paredzēts galvenokārt doktorantu iesaistei studiju vai zinātniski pētnieciskajā darbā – šādi paredzēts atbalstīt 341 doktorantu.

Iepriekš CFLA strādājušo Ābeli apstiprina Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja amatā

Savukārt Ābele sēdē atzīmēja, ka pieteicies amatam, lai veiktu būtiskas izmaiņas. «Pieteicos konkursā ar motivāciju īstenot uz attīstību vērstas izmaiņas šajā amatā.»

Daugavpils siltumtīkli pagaidām CFLA atmaksās 1,1 miljonu eiro avansu katlu mājas izbūvei

Pašlaik ir pieprasīta neizlietotās avansa daļas – 1,1 miljona eiro – atmaksa Valsts kasē, jo saskaņā ar līguma noteikumiem tā ir jāatmaksā, ja nav izlietota vairāk nekā sešus mēnešus.

Ar ES fondu atbalstu attīstīs primārās aprūpes centrus

Projektus līdz 1.oktobrim var iesniegt ar Veselības ministrijas rīkojumu noteiktās pašvaldības. Ar publisko līdzfinansējumu tiks segtas līdz 94% izmaksu – 85% no ERAF un vēl 9% no valsts budžeta līdzekļiem.

Bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādei būs pieejami ES fondi 15 miljonu eiro apmērā

ES fondu programma atbalstīs bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādi ar aerobo vai anaerobo pārstrādes metodi, katram no veidiem paredzot noteiktu pieejamā finansējuma daļu.

Noslēgts 318 miljonu vērts Kohēzijas fonda līgums par dzelzceļa elektrifikāciju Latvijā

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir noslēgusi līgumu ar VAS Latvijas dzelzceļš par līdzekļu piešķiršanu elektrovilcienu infrastruktūras attīstīšanai no Kohēzijas fonda 318 miljonu eiro apmērā.

Ziņas