Sākums Atslēgvārdi Cilvēktiesību komisija

Atslēgvārds: Cilvēktiesību komisija

Latvijā varētu būt vairākas jaunas atceres dienas

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija otrdien, 15.jūnijā, otrajā – galīgajā – lasījumā atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus likumā Par svētku, atceres un atzīmējamām...

SEPLP un sabiedrisko mediju ombuda izveidei 328 000 eiro paredzēs no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem

Topošajām institūcijām, Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) un sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombuda izveidei nepieciešamos gandrīz 328 000 eiro paredzēs no līdzekļiem neparedzētiem...

Komisijā nerod vienprātību par papildu prasībām bērnu adopcijai uz ārvalstīm

Pēc plašām diskusijām Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija netika līdz gala balsojumam nevienā no diviem priekšlikumiem bērnu adopcijai uz ārvalstīm, kas tai nodoti izskatīšanai pirms trešā lasījuma.

Sperts vēl viens solis ceļā uz SEPLP izveidi

Jauns likums noteiks sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu stratēģisko mērķi, juridisko statusu, darbību, finansēšanas, pārvaldības un uzraudzības pamatprincipus.

Cilvēktiesību komisija aicina Baltkrieviju pārtraukt cilvēktiesību pārkāpumus

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija aicina Baltkrievijas Republiku un ikvienu tās amatpersonu nekavējoties pārtraukt un nepieļaut cilvēktiesību pārkāpumus, kā arī ievērot konstitūciju.

Saeimas komisija piekrīt vismaz uz laiku aizliegt bērnu adopcijas uz ārvalstīm

«Esošajā adopcijas kārtībā konstatētie riski liecina, ka mēs pašlaik nevaram pārliecināties par to, vai adopcija uz ārzemēm ir šo bērnu labākajās interesēs, tāpat arī nezinām, kas ar šiem bērniem notiek tālāk.»

Plāno aizliegt PSRS un nacistiskās Vācijas formastērpu izmantošanu publiskos pasākumos

Grozījumi paredz aizliegumu publiskos pasākumos izmantot bijušās PSRS, tās republiku un nacistiskās Vācijas bruņoto spēku un likumības un kārtības uzturēšanas orgānu izmantoto piederību identificējošo apģērbu, kā arī tā elementus.

Ziņas