Sākums Atslēgvārdi Covid-19

Atslēgvārds: Covid-19

ES vēlas lielākas pilnvaras veselības aprūpē

ES Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar priekšlikumu dalībvalstīm piešķirt lielākas pilnvaras ES veselības jomas iestādēm, lai visās 27 dalībvalstīs uzlabotu iespējas reaģēt uz veselības apdraudējumu, kā gadījumā ar COVID-19 pandēmiju.

Ar COVID-19 inficētie Baltijā pēdējās 24 stundās. Latvijā – 453, Lietuvā – 1 433, Igaunijā – 132

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti 453 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 8 848. Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina,...

Kaljulaida: Mana pašizolācija apliecina, cik svarīgi ir nēsāt masku

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kura devusies pašizolācijā kā COVID-19 pacienta kontaktpersona, sacījusi, ka no savas pieredzes zina, cik būtiski ir nēsāt elpceļu masku.

ES vienojas ar COVID-19 vakcīnu veidotājiem par 200 miljonu dozu piegādi

Pēc farmācijas uzņēmumu Pfizer un BioNTech paziņojuma par to veidotas eksperimentālās vakcīnas 90% iedarbīgumu ES Eiropas Komisija ir vienojusies ar uzņēmumiem par 200 miljonu vakcīnas dozu piegādi ES.

Akciju cenas pārsvarā aug cerībā uz COVID-19 vakcīnu

ASV epidēmiju eksperts Entonijs Fauči raksturoja šos izmēģinājumu rezultātus kā ārkārtējus, un Pasaules Veselības organizācijas vadītājs Tedross Adanoms Gebrejesuss nosauca šo ziņu par iedrošinošu.

Saeima pārapstiprina COVID-19 ierobežošanai izsludināto ārkārtējo situāciju

Saeima otrdien, 10.novembrī, pārapstiprināja saslimstības ar COVID-19 ierobežošanai līdz 6.decembrim izsludināto ārkārtējo situāciju, kuras laikā spēkā būs virkne ierobežojumu.

Ziņas