Sākums Atslēgvārdi Demokrāti

Atslēgvārds: demokrāti

Ņujorkas mēra vēlēšanās uzvar bijušais policists

ASV lielākajā pilsētā notikušas mēra vēlēšanas, un tajās uzvarējis bijušais policists, Demokrātiskās partijas kandidāts Ēriks Adamss (Eric Adams), vēsta amerikāņu ziņu aģentūra Associated Press. Otrdien,...

Baidens gatavojas varas pārņemšanai no Trampa

ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētājs demokrātu kandidāts Džo Baidens sācis gatavošanos varas pārņemšanai no līdzšinējā prezidenta Donalda Trampa, kurš gan atteicies atzīt savu sakāvi.

Demokrāti oficiāli apstiprina Baidena kandidatūru uz ASV prezidenta amatu

Paredzēts, ka ceturtdien, 20.augustā, konventā, kas COVID-19 pandēmijas dēļ pamatā notiek attālināti ar videosakaru starpniecību, viņš uzstāsies ar oficiālo runu, kurā uzņemsies partijas nomināciju startam vēlēšanās.

Vēl četros ASV štatos demokrāti par prezidentu vēlas Baidenu

ASV lielāko politisko partiju delegātiem balsojot par vēlamo kandidātu prezidenta vēlēšanām, demokrātu nometnē četros štatos ir uzvarējis Džo Baidens, bet Republikāņu partijā sešos štatos uzvaru pieteicis ASV prezidents Donalds Tramps.

Ņūhempšīras priekšvēlēšanās uzvaras laurus plūc Sanderss

Vermontas štata senators Bērnijs Sanderss guvis vislielāko atbalstu Ņūhempšīras apgabala Demokrātu partijas priekšvēlēšanās, vēsta BBC.

ASV impīčmenta prāvā attaisnots prezidents Donalds Tramps

ASV Kongress impīčmenta prāvā pret ASV prezidentu Donaldu Trampu ir attaisnojis viņu, pasludinot valsts vadītāju par nevainīgu varas ļaunprātīgā izmantošanā un Kongresa izmeklēšanas traucēšanā, vēsta amerikāņu ziņu aģentūra AP.

ASV demokrātu prezidenta kandidāti aizvada pēdējās debates pirms Aiovas atlases

ASV cīņa par prezidenta amata kandidāta nomināciju no Demokrātiskās partijas puses ir pārgājusi sprinta režīmā. Televīzijas debatēs pirms kandidātu pirmās atlases Aiovas štatā sīvākā cīņa bijusi starp Elizabeti Vorenu un Bērniju Sandersu.

Ziņas