Sākums Atslēgvārdi Dezinficē

Atslēgvārds: dezinficē

Spānijas reģionos atkārtoti ievieš karantīnu

Spānijas ziemeļrietumos un ziemeļrietumos slimības COVID-19 uzliesmojums licis varasiestādēm atkārtoti ieviest vietēja mēroga karantīnas pasākumus.

Bez mērīšanas: Zara īpašnieka apģērbu tirdzniecībai internetā 95% lēciens

Viens no pasaulē lielākajiem apģērbu mazumtirgotājiem Inditex, kam pieder Zara veikalu tīkls, aprīlī novērojis interneta tirdzniecības apjoma kāpumu par 95%.

ASV COVID-19 inficēto skaits sasniedz divus miljonus

Valsts ar lielāko COVID-19 izplatību pasaulē joprojām ir ASV, kur pandēmijas laikā apstiprināto infekcijas gadījumu skaits sasniedzis 2 000 464, liecina ASV Džonsa Hopkinsa Universitātes apkopotie dati.

Lietuvā nolemj izbeigt karantīnu

Lietuvas valdība trešdien, 10.jūnijā, ir lēmusi izbeigt karantīnu, kas visā valstī bijusi spēkā kopš marta vidus.

Lielbritānijā ar COVID-19 saistīto nāves gadījumu skaits pārsniedz 50 000

Lielbritānijā to cilvēku skaits, kuriem apstiprinātais vai pieļautais nāves cēlonis pandēmijas laikā bijis slimības COVID-19 komplikācijas, ir pārsniedzis 50 000.

Krievija daļēji atļauj robežšķērsošanu, tūrismu atļaus pamazām

Krievija, kur ar jauno koronavīrusu inficējušies 476 658 cilvēki, ir paziņojusi, ka atļauj robežu šķērsot Krievijas pilsoņiem un ārvalstniekiem, ja ceļošanas mērķis ir saistīts ar medicīnisko aprūpi vai tuvinieku kopšanu.

Pētījums: Karantīnas ierobežojumi Eiropā izglābuši 3 milj. dzīvību

Karantīnas ierobežojumu ieviešana šopavasar 11 Eiropas valstīs no nāves pasargāja vairāk nekā trīs miljonus iedzīvotāju, pētījumā secinājuši britu pētnieki.

Lielbritānija uzsāk iebraucēju obligātu pašizolēšanu

Lielbritānijā vairumam cilvēku, kuri ierodas valstī, no pirmdienas, 8.jūnija, būs prasība obligāti doties divu nedēļu pašizolācijā. Vienlaikus pati Lielbritānija ir COVID-19 vissmagāk skartā ar Rietumeiropas valsts.

Ziņas