Sākums Atslēgvārdi Distancēšanās

Atslēgvārds: distancēšanās

Zviedrija slēdz sporta zāles, muzejus, iesaka lietot maskas cīņā ar COVID-19

Zviedrijas valdība ieviesusi līdz šim stingrākos epidemioloģiskos ierobežojumus, kuri skar gan skolas, gan valsts iestādes, gan uzņēmējdarbību ar mērķi samazināt COVID-19 izplatību, kas Ziemeļvalstī ir ļoti strauja.

Igaunija: Pedagogiem skolās ir jādistancējas

Igaunijas Veselības pārvalde aicinājusi skolu pedagogus distancēties savā starpā, lai neizplatītu jauno koronavīrusu. Ieteikums seko vīrusa uzliesmojumam kādā Tallinas vidusskolā.

Kariņš: Pagaidām neizskatām iespēju Latvijā atkārtoti ieviest ārkārtējo situāciju saistībā ar COVID-19

Pašreizējā situācijā ir divi virzieni, kā rīkoties – vēlreiz ierobežot ekonomisko aktivitāti un cilvēku kustību vai arī iespēju robežās turpināt strādāt, ievērojot pastiprinātus drošības pasākumus.

Viļņas kafejnīcās kompāniju uztur manekeni

Vietai blakus ir jābūt tukšai, bet tukšai tikai no cilvēkiem. Ēdināšanas iestādēs Viļņā ir gūta šī atziņa un secināts, ka nav ne vainas, ka, ja savdabīgu ilūziju par kompāniju pie tava galdiņa nodrošina manekeni.

Kauņa jubileju nosvin ar pārsteiguma pasākumiem pilsētvidē

Lietuvas otrai lielākai pilsētai Kauņai 2020.gadā aprit 612 gadi. Pielāgojoties apmeklētu pasākumu rīkošanas aizliegumam, pašvaldība sarīkojusi mūzikas un dejas pasākumus, tos iepriekš neizziņojot.

Somijā atļaus pasākumus līdz 500 apmeklētājiem «uz rīkotāju atbildību»

Somijā paredzēts no 1.jūnija atļaut rīkot publiskus pasākumus ar ne vairāk kā 500 apmeklētājiem, ja vien rīkotāji uzņemas atbildību par COVID-19 piesardzības noteikumu nodrošināšanu, vēsta Somijas sabiedriskais medijs YLE.

Ryanair: Ar idiotiskajiem distancēšanās noteikumiem mēs nelidosim

Eiropas vadošās lidsabiedribas Ryanair vadība norādījusi Īrijas valdībai, ka, ja uzņēmumam tiks uzspiests turēt vidējo sēdvietu tukšu, «par to jāmaksā valstij vai arī mēs nelidosim».

Ziņas