Sākums Atslēgvārdi Divu metru distance

Atslēgvārds: divu metru distance

Vācijā pateicas iedzīvotājiem par distancēšanos; atļauj protestus, dievkalpojumus

Vācijas kanclere Angela Merkele ir paudusi iedzīvotājiem pateicību par distancēšanas un pašizolācijas noteikumu ievērošanu, taču brīdinājusi, ka pandēmija vēl ir tikai sākas. Vācijā tiks atcelti virkne būtisku ierobežojumu.

Polija pārcels prezidenta vēlēšanas, organizēs pasta balsojumu

Polijas prezidenta vēlēšanas, kas bija paredzētas svētdien, 10.maijā, tiks pārceltas uz vēlāku laiku un notiks kā pasta balsojums, tā paziņojuši Polijas valdošās koalīcijas partiju līderi.

Polijas senatori noraida prezidenta vēlēšanas pa pastu

Polijas prezidenta vēlēšanas ir paredzētas svētdien, 10.maijā. Pat vēlēšanu nedēļā nav skaidrs, kā tās notiks, jo ārkārtas apstākļus spiesta Polijas parlamenta apakšpalāta ir apstiprinājusi pasta balsojumu, bet augšpalāta šādu risinājumu ir noraidījusi.

ASV likvidēs koronavīrusa darba grupu, pievēršoties ekonomikas iekustināšanai

ASV prezidents Donalds Tramps ir paziņojis, ka valdība likvidēs tās jaunā koronavīrusa darba grupu, lai valdības darbs koncentrētos uz ekonomisko procesu atjaunošanu.

Lielbritānijas vīrusa upuru skaits kļūst par lielāko Eiropā

Lielbritānijas dati par iedzīvotājiem, kuri miruši no COVID-19 komplikācijām, ir pirmoreiz apsteiguši Itāliju un ar 32 tūkstošiem mirušo ierindojas otrajā vietā pasaulē aiz ASV. Šis pavērsiens raisījis aicinājumus vērtēt, vai britu valdības izvēlētā stratēģija pret koronavīrusa izplatību bijusi veiksmīga, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

PVO: Pēc Francijas atklājuma valstīm jāizmeklē agrīnie COVID-19 gadījumi

Pasaules Veselības organizācija (PVO) pavēstījusi, ka organizāciju nepārsteidz Francijas zinātnieku atklājums, kas norāda uz valstī agrāko inficēšanos ar COVID-19 jau pērn 27.decembrī, un ka citām valstīm arī ir jāizmeklē iespējami agrīnie gadījumi.

Somija atvērs robežu igauņu viesstrādniekiem

Somija 14.maijā atkal ļaus Igaunijas un citu ārvalstu viesstrādniekiem ieceļot valstī. Robežšķērsošana bijusi liegta vairākas nedēļas, lai Somijā ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību.

Krievijā vīrusa epidēmijas virsotne vēl priekšā, vērtē pulmonologs

Krievijā – vienā no jaunā koronavīrusa vissmagāk skartajām Eiropas valstīm – jaunā koronavīrusa epidēmijas augstākais punkts vēl nav sasniegts, vērtējis Krievijas Veselības ministrijas vadošais ārštata pulmonologs, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Ziņas