Sākums Atslēgvārdi Donbass

Atslēgvārds: Donbass

EDSO nosauc biežākās Donbasa pamiera pārkāpšanas vietas Ukrainas austrumos

Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO), kas Ukrainas austrumos darbojas kā pamiera novērotāja Donbasa karā, secinājusi, ka 2020.gadā 76% no pamiera pārkāpumiem notikuši četros...

Zelenskis: Ukrainas ārpolitikas prioritāte ir miers un teritorijas atgūšana

Ukrainas galvenā ārpolitikas prioritāte ir panākt mieru un atjaunot valsts teritorijas nedalāmību tās starptautiski atzītajās robežās, norādījis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Aviokatastrofas MH17 prāvā noraida citu nozieguma versiju izskatīšanu

Tiesas prāvā Nīderlandē par traģisko pasažieru lidmašīnas notriekšanu Ukrainas austrumos 2014.gadā aizvadīta 2020.gada pēdējā tiesas sēde. Tajā nolemts noraidīt advokātu prasību tiesai izskatīt tādas nozieguma versijas, kas neatbilst Apvienotās izmeklēšanas grupas secinājumiem.

Ukrainā pamiers Donbasa karā noturējies jau sešas dienas

Ukrainas austrumos sesto dienu pēc kārtas ir noturējies pamiers starp Donbasa karā iesaistītajām pusēm, raisot cerības par sešus gadus ilgā kara beigām.

Prokurori MH17 prāvā: Krievija cenšas izjaukt aviokatastrofas izmeklēšanu

Krievija cenšas izjaukt Ukrainā notriektā pasažieru reisa Nr. MH17 izmeklēšanu un vairāki liecinieki baidās par savām dzīvībām, tā tiesai Nīderlandē sacījuši prokurori prāvā par 298 cilvēku slepkavību 2014.gadā, ziņo britu portāls The Guardian.

Sākas tiesa par 298 cilvēku nonāvēšanu, notriecot reisu Nr. MH17 virs Ukrainas

Nīderlandē pirmdien, 9.martā, sākas tiesa par 298 cilvēku slepkavību, kas 2014.gadā notika, kad virs Ukrainas austrumiem tika notriekta pasažieru lidmašīna reisā Nr. MH17, raksta BBC.

ASV Kijevā apliecina nelokāmu atbalstu Ukrainai

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo apliecinājis Ukrainas augstākai vadība nelokāmu atbalstu Ukrainai laikā, kad tās teritorijā nerimst karš pret prokremliskiem separātistiem, ziņo ASV medijs Radio Brīvā Eiropa.

Apple ar Krimas karti izpilda Krievijas prasības, uzzīmē robežu ar Ukrainu

Datortehnoloģiju uzņēmums Apple pakļāvies Maskavas prasībām un viedtālruņa iPhone lietotājiem Krievijā, kad tie lieto kartes pakalpojumu, rāda nelikumīgi anektēto Krimu kā Krievijas daļu.

Ziņas