Sākums Atslēgvārdi Dzemdības

Atslēgvārds: dzemdības

Daļai grūtnieču būs pieejama valsts apmaksāta epidurālā anestēzija

Lai līdz šā gada beigām uzsāktu pakāpenisku epidurālās anestēzijas pieejamības uzlabošanu dzemdību procesā un nodrošinātu valsts apmaksātu pakalpojumu ieviešanu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem,...

Tiesai nodod lietu par tikko dzimuša bērna nogalināšanu un līķa vairākkārtēju pārapbedīšanu

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēti četri radinieki par jaundzimušā bērna nogalināšanu un līķa vairākkārtēju nelikumīgu pārapbedīšanu (līķa apgānīšanu), informē...

Tiesās vecomāti par mazbērna nolaupīšanu un noslepkavošanu

Saskaņā ar lēmumu Jelgavas novadā 2019.gada 4.aprīļa naktī apsūdzētā, kas bija ar medicīnisko izglītību, savās mājās mazmeitai pieņēma dzemdības.

Neskatoties uz pieprasījumu, slimnīcām nav motivācijas attīstīt mazāk apmaksātus pakalpojumus

Pārbaudēs VI atklājusi vairākus riskus, piemēram, finansējuma pārmaksu, valsts pasūtījuma regulāru neizpildi, ilgstošas diennakts dežūras un daudzas darbavietas vienam speciālistam.

Kuldīgas slimnīcā bezmaksas dzemdību pakalpojums – smieklu gāze

Tai ir vāja saldena garša un smarža. Ieelpojamā gāze ir slāpekļa oksidula un skābekļa maisījums. Tas ātri nokļūst asinīs un ar asinsrites palīdzību nonāk orgānos, kas saņem un nodod tālāk sāpju impulsus. Sāpju impulsi samazinās līdz ar endorfīnu izdalīšanās palielināšanos.

Ziņas