Sākums Atslēgvārdi Džineta Innusa

Atslēgvārds: Džineta Innusa

Vairāk nekā piektā daļa Rīgas satiksmes šoferu slimo – samazina reisu skaitu

Sabiedriskā transporta vadītāju slimošanas dēļ samazinās sabiedriskā transporta reisus Rīgā, pirmdien, 1.novembrī, preses konferencē informēja SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa. Pašlaik no 1500...

Rīgas satiksme jauno biļešu sistēmu plāno izveidot ne ātrāk kā divu gadu laikā

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme jaunās biļešu sistēmas izveidei nepieciešami vismaz divi gadi, otrdienas, 29.jūnija, preses konferencē informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa. Pašlaik notiekot darbs...

Rīgas satiksmes zaudējumi kopš COVID-19 ierobežojumu ieviešanas ir četri miljoni

Uzņēmums nodrošina tikpat lielu braucienu skaitu kā ikdienā, bet pasažieru skaits arvien nav pieaudzis, lai gan COVID-19 noteiktie ierobežojumi ir mīkstināti.

Rīgas satiksmes jaunajai valdei vēl nav skaidrības par potenciālo līguma laušanu ar Rīgas karti

«Esam pasūtījuši finanšu izvērtējumu un pieņemu, ka martā vai aprīlī varēsim ar to iepazīstināt,» stāstīja Innusa, skaidrojot, ka pašreiz pietrūkst informācijas, lai izvērtētu tālāko rīcību un ir jāsaprot, kāds lēmums būtu finansiāli izdevīgāks.

Rīgas satiksmes kreditori gatavi gaidīt, kad uzņēmuma vadība pildīs solījumus par darba stabilizēšanu

SIA Rīgas satiksme kreditori vēl gatavi gaidīt, lai pārliecinātos, vai tiks pildīti atbildīgo amatpersonu dotie solījumi par uzņēmuma darba stabilizāciju, tāpēc pagaidām nelūgs nekavējoties atdot uzņēmumam piešķirtos aizdevumus.

No Rīgas satiksmes valdes atsaukts Jakrins un amatu atstājusi Epalte-Drulle

SIA Rīgas satiksme padome no uzņēmuma valdes locekļa amata atsaukusi Emīlu Jakrinu, savukārt atlūgumu iesniegusi valdes locekle Elīna Epalte-Drulle, un šis atlūgums jau ir pieņemts.

Ziņas