Sākums Atslēgvārdi Džordžs Floids

Atslēgvārds: Džordžs Floids

ASV policistam, Džordža Floida slepkavam, piespriež ilgu cietumsodu

Tiesa ASV sodījusi policistu, kurš 2020.gadā nogalināja afroamerikāni Džordžu Floidu (George Floyd), kam sekoja plašs protesta akciju vilnis, ar 22 gadus ilgu brīvības atņemšanu,...

ASV notiesā policistu par afroamerikāņa Floida slepkavību

Tiesa ASV atzinusi Mineapoles pilsētas policistu par vainīgu afroamerikāņa Džordža Floida (George Floyd) slepkavībā 2020.gadā, kas pērn izraisīja plašas protesta akcijas ASV pilsētās, vēsta...

Francijas policijā aizliedz ASV kārtībnieku izmantoto žņaugšanas tvērienu

Francijā tiks aizliegts policisitiem sagrābt aizdomās turēto aiz kakla, tā pēc aizturētā Džordža Floida nāves ASV un tam sekojušām protesta akcijām Francijā, pavēstījis franču iekšlietu ministrs Kristofs Kastanē.

ASV pilsētas atceļ komandantstundu, protesti turpinās

ASV virkne pilsētu ir atcēlušas komandantstundas pārvietošanās pulcēšanās ierobežojumus. Pilsētās turpinājušās masveidīgas, miermīlīgas protesta akcijas afroamerikāņa Džordža Floida piemiņai un iestājoties policijas darba stingrāku kontroli, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

ASV izvirza jaunas apsūdzības Floida nāvē iesaistītiem policistiem

ASV turpinoties masu protesta akcijām pret policijas nežēlību pret melnādainiem iedzīvotājiem, Mineapoles policistiem, kuri iesaistīti melnādainā vīrieša Džordža Floida nāvē, ir izvirzītas jaunas apsūdzības.

Akciju cenas pieaug, neraugoties uz protestiem un saspīlējumu starp ASV un Ķīnu

«Investori turpina lielākoties ignorēt ASV-Ķīnas saspīlējuma eskalāciju, globālo recesiju un notiekošos nemierus ASV, kā arī citus riskus,» sacīja tirdzniecības vietnes ThinkMarkets analītiķis Favads Razakzada.

Komandantstunda ASV pilsētās neaptur protesta akciju vilni

Vairāk nekā 30 ASV pilsētās ir spēkā komandantstunda saistībā ar protesta akciju vilni, kas aizsākās ar kāda afroamerikāņu vīrieša nāvi policijas iecirknī Mineapolisas pilsētā. Pārvietošanās ierobežojumi nav atturējuši neapmierinātos no protestēšanas.

Ziņas