Sākums Atslēgvārdi ECB

Atslēgvārds: ECB

Itālijas jaunais premjers sola valsts pārbūvi, atzīst nespēju nosargāt visas darbavietas

Itālijā trešdien, 17.februārī, notiek jaunās valdības apstiprināšana. To vadīt uzticēts Mario Dragi (Mario Dragi), kurš Itālijas dziļāko tautsaimniecības recesiju kopš Otrā pasaules kara solījis censties pārvarēt ar valsts pārvaldes reformām, birokrātijas mazināšanu un tieslietu sistēmas reformām, vēsta britu-kanādiešu ziņu aģentūra Reuters.

Itālijas premjerministra amatā stājas Mario Dragi

Zvērestu par stāšanos Itālijas premjerministra amatā devis bijušais ES Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi (Mario Draghi), vēsta britu raidorganizācija BBC un Kataras raidorganizācija...

Apple un Disney akciju cenas pārsvarā pieaug

Akciju cenas pasaulē ceturtdien, 4.februārī, pārsvarā pieauga, ko sekmēja cerības uz ASV ekonomikas stimulu paketi, Covid-19 vakcīnu izplatīšana un optimistiskas ziņas par Itālijas valdības...

ECB stabilizēs eirozonas valstu ekonomiku, pērkot vērtspapīrus par 750 mljrd. eiro

Eiropas Centrālā banka ceturtdien, 19.martā, nākusi klajā ar kvantitatīvās stimulēšanas programmu 750 miljardu eiro vērtībā, lai pasargātu eirozonu, tostarp Latvijas tautsaimniecību, no COVID-19 pandēmijas ietekmes, ziņo vācu raidsabiedrība DW.

Eiropas Centrālā banka anulē AS PNB Banka licenci

FKTK pērn 12.septembrī iesniedza šādu priekšlikumu ECB izskatīšanai, ņemot vērā  Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 12.septembra lēmumu pasludināt PNB Banku par maksātnespējīgu.

Advokāts: Rimšēvičam kā ECB padomes loceklim ir kriminālprocesuālā imunitāte

Korupcijā apsūdzētā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča advokāts Mārtiņš Kvēps uzskata, ka viņa klientam kā ECB padomes loceklim ir kriminālprocesuālā imunitāte pret tiesvedību, kriminālvajāšanu un apsūdzības celšanu.

Ziņas