Sākums Atslēgvārdi EDSO

Atslēgvārds: EDSO

EDSO nosauc biežākās Donbasa pamiera pārkāpšanas vietas Ukrainas austrumos

Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO), kas Ukrainas austrumos darbojas kā pamiera novērotāja Donbasa karā, secinājusi, ka 2020.gadā 76% no pamiera pārkāpumiem notikuši četros...

Baltkrievijā jāatkārto prezidenta vēlēšanas, aicina EDSO, Lielbritānija un ASV

Lielbritānijas un ASV ārlietu ministri ir aicinājuši Baltkrievijā sarīkot atkārtotas prezidenta vēlēšanas pēc tam, kad Eiropas Drošības un sadarbības organizācija pētījumā atzinusi vēlēšanu rezultātus par viltotiem.

Rinkēvičs aicina Armēnijas un Azerbaidžānas ministrus pārtraukt karu Kalnu Karabahā

Konfliktsituācijas eskalācijas pārtraukšanai nepieciešams tūlītēji veikt augstākā līmeņa pārrunas starp Armēnijas un Azerbaidžānas amatpersonām, iesaistot arī EDSO Minskas grupas līdzpriekšsēdētājus.

Ukraina lūdz EDSO neaizmirst par Krievijas agresiju arī koronavīrusa laikā

Ukrainas diplomāti ir vērsušies pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas, kuras pārstāvji valstī novēro Donbasa karu, un rosinājuši neaizmirst par Krievijas agresiju Ukrainā, kas joprojām prasa dzīvības, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra Ukrinform.

Ukrainā saasinās karadarbība; EDSO aicina apturēt uguni

Ukrainas austrumos šonedēļ pastiprinājusies karadarbība. Kaujā laupītas dzīvības četriem separātistu kaujiniekiem un vienam ukraiņu karavīram, vēsta ASV medijs Radio Brīvā Eiropa.

Ziņas